Cyrkowe niespodzianki na Dzień Dziecka w Auchan

W Centrum Handlowym Auchan Krasne czekają na dzieci dwa dni fantastycznych zabaw. Niespodzianki dla najmłodszych zostały zorganizowane z okazji Dnia Dziecka i odbędą się 1 i 2 czerwca. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m.in.

  • wspólne malowanie obrazków,
  • konkursy z nagrodami i zabawy z chustą animacyjną,
  • pokaz udzielania pierwszej pomocy – ratownik medyczny zaprezentuje maluchom i rodzicom metody udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach, np. robienie masażu serca i sztucznego oddychania na fantomie dorosłego i dziecka. Wskaże, jak reagować i co zrobić w nagłych domowych przypadkach, np. zakrztuszenia się, czy różnych obrażeń. Dzieci zapoznają się także z alarmowymi numerami telefonów, by móc z nich skorzystać w razie niebezpieczeństwa.Pokazy udzielania pierwszej pomocy odbędą się w sobotę od godziny 13:00 do 16:00 i w niedzielę od godziny 14:00 do 17:00.
  • pokaz żonglerki, iluzji i ekwilibrystyki zaprezentowany przez duet cyrkowy z Cieszanowa. Cyrkowi artyści zaskoczą profesjonalną tresurą gołębi, niepowtarzalną zabawą z pieskiem oraz zatańczą z wężem – wielkim pytonem tygrysim! Nie zabraknie również tradycyjnej jazdy na monocyklu i hola hop show.

2 czerwca, o godzinie 14:00 maluchy odwiedzi wyjątkowo zabawny Clown. Źródłem wielu radości będą gigantyczne bańki mydlane i wspólne zabawy z ulubionymi dziecięcymi przebojami.

Kiedy: 1 czerwca w godzinach od 11:00 do 18:00, 2 czerwca od godzinach od 11:00 do 17:00
Gdzie: Centrum Handlowe Auchan Krasne, Krasne 20B, 36-007 Krasne k. Rzeszowa
Cena: Bezpłatne

zabawy dla dzieci, malowanie buziek

 

 

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij