Wiosenne zajęcia w Klubie Myszki Norki

Klub Myszki Norki zaprasza dzieci 11 maja, o godzinie 11:00, na muzyczne spotkanie z fletem. Jest to kolejne spotkanie integracyjne z cyklu „Spotkanie z muzyką„. Gościem spotkania będzie Pani Aleksandra Żminkowska ze Społecznego Ogniska Artystycznego we Wrocławiu, która zapozna dzieci z niezwykłym instrumentem, jakim jest flet! Wszystkie dzieci, która posiadają własny flet w domu, proszone są o przyniesienie go na zajęcia.

Klub Myszki Norki zaprasza również dzieci 11 maja, o godzinie 16:00 w ciekawą podróż do Ameryki Południowej z Kubą Gurdakiem. Dzieci nie tylko wysłuchają fascynujących opowieści, ale także zobaczą piękne fotografie i będą miały okazję zapoznać się z pamiątkami z Peru i Boliwii. Następnie inspirując się największym na świecie solniskiem Salar de Uyuni, dzieci wykonają prace plastyczne używając soli. Podróże z Myszką Norką to cykliczne spotkania integracyjne, podczas których dzieci pełnosprawne i niepełnosprawne wspólnie poznają kulturę, tradycje i ciekawostki z całego świata. Zajęcia łączą edukację z twórczą zabawą.

Kiedy: 11 maja, godzina 16:00
Gdzie: Zajęcia o godzinie 11:00 odbędą się w świetlicy w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Borowskiej 105 we Wrocławiu, natomiast spotkanie o godzinie 16:00 odnedzie się  w III LO, ul. Składowa 5, Wrocław
Cena: Bezpłatne

Klub Myszki Norki

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij