Rodzinne warsztaty w Concordia Design.

Dodano: 07 maja 2013r.

Tagi: , , , , , ,

Concordia Design zaprasza 11 i 12 maja na kreatywne warsztaty dzieci wraz z rodzicami. Wspólnie będzie można stworzyć unikatowe eksponaty wystawowe, które staną się elementem Wystawy Design by Concordia Kids. Premiera odbędzie się podczas Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci 25-26 maja. W najbliższy weekend tematem do tworzenia będzie mieszkanie marzeń, plakat przyszłości, spektakl kukiełkowy a także projektowanie autorskiej koszulki.

11 maja, w godzinach od 10:30 do 13:00 – Przestrzeń taka, jak ja. Stwórz mieszkanie marzeń na wystawę Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. Warsztaty skierowane do dzieci od 7 roku życia. Mała kuchenka w salonie? Antresola w kuchni? Przestrzeń superbohaterów i superbohaterek zaraz przy sypialni? A może sekretny pokój z ukrytym przejściem za regałem z książkami? Łóżko na balkonie? A może podwieszany fotel ze zjeżdżalnią? Żaden problem. To wszystko będzie można stworzyć na specjalnych warsztatach z IKEA, podczas których dzieci przy pomocy rodziców/opiekunów zaprojektują całe mieszkania. Sami zdecydują o ich wyglądzie i ustawieniu pokojów, a także ich zawartości. Najważniejsza będzie kreatywność i super zabawa.

Ikea, meble, mieszkanie

11 maja, w godzinach od 13:30 do 16:00 – Plakat Przyszłości. Stwórz eksponat na Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci. Warsztaty skierowane do dzieci od 6 roku życia. W przyszłości Concordia Design ma się dobrze. Jest maj 2014 roku, kosmici nie opanowali jeszcze Poznania, ale chlubiących się swoją kreatywnością dzieci jest coraz więcej. To dla nich artystyczni dorośli stworzą „Plakat Przyszłości”, czyli plakat 4 Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci.

zajęcia plastyczne przyszłość

12 maja, w godzinach od 10:30 do 13:00 – Odgoń wodne strachy. Stwórz spektakl kukiełkowy na wystawę Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. Warsztaty skierowane do dzieci od 7 roku życia. Grupa przyjaciół odkręciła kurek. Nie wiedzieli, że wraz z wodą dostaną się do nas strachy!– O nie! – krzyknęli przyjaciele – Musimy je pokonać! Czy można pokonać strachy czające się w wodzie? Uczestnicy warsztatów udowodnią, że tak! Co więcej, podczas kreatywnych zajęć dzieci stworzą scenariusz spektaklu kukiełkowego, a także pacynki, biorące w nich udział. Scenariusz zostanie  zamieniony także na bajkę, aby opowieść o bohaterskich odganiaczach wodnych strachów dotarła do wszystkich. Ale to nie wszystko! Podczas Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci (25 i 26 maja)
uczestnicy warsztatów „Odgoń wodne strachy!” zaprezentują odwiedzających swój spektakl kukiełkowy!

teatrzyk, kukiełki

Kiedy: 12, 12 maja
Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań
Cena: 5 zł

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij