Dzień Otwarty w „Mazurolandii”

Dodano: 11 maja 2013r.

Tagi: , , , ,

Mazuroladnia – Mazurski Park Atrakcji zaprasza 12 maja na Dzień Otwarty! Już w najbliższą niedzielę wszyscy goście będą mogli bezpłatnie zwiedzić ciekawe miejsce, które łączy rodzinna zabawę z poznawaniem zabytków, kultury i historii regionu Warmińsko-Mazurskiego. Podczas Dnia Otwartego będzie można skorzystać z ciekawych atrakcji i miło spędzić czas na łonie natury.

  • W Parku Miniatur Warmii i Mazur będzie można zobaczyć miniatury najpiękniejszych zabytków regionu, m.in.: zamek w Malborku, bazylikę w Świętej Lipce, pałac w Drogoszach.
  • Kulturę regionu można poznać w skansenie ludowym w postaci naturalnej wielkości chat: warmińskiej i mazurskiej.
  • Park Militariów zaprezentuje m.in. stroje historyczne, eksponaty z okresu II wojny światowej, pojazdy militarne oraz unikatową makietę Wilczego Szańca o pow. 40 m kw.
  • Na strzelnicy militarnej  będzie można postrzelać z replik broni historycznej.
  • W grodzisku rycerskim będzie można zobaczyć zbroje, kolczugi, tarcze i miecze, a także będzie można oddać strzały z łuku lub kuszy na strzelnicy rycerskiej.
  • Fani futbolu będą mogli obejrzeć wystawę „Euro 2012 w miniaturze” prezentującą miniatury polskich i ukraińskich aren Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Oprócz ośmiu stadionów w skali 1:100 w hali wystawienniczej znajdą się wielkoformatowe, archiwalne zdjęcia przedstawiające historię polskiej i ukraińskiej piłki nożnej.
  • Najmłodsi goście będą mogli skorzystać ze wszystkich uciech Parku Rozrywki tj.: kolejka elektryczna, trampolina, bungee, dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód.

 

Kiedy: 12 maja, w godzinach od 9:00 do 18:00
Gdzie: Mazuroladnia – Mazurski Park Atrakcji, Parcz 7/1, 11-400 Gmina Kętrzyn, 693 616 083
Cena: Bezpłatnie

 Mazurski Park Rozrywki

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij