„Światełko” – spektakl w opolskim teatrze

Dodano: 23 marca 2013r.

Tagi: , , ,

Opolski Teatr Lalki i Aktora zaprasza 24 marca, dzieci w wieku od 6 lat na spektakl – kruchą opowieść, baśń, która pozwala na poważną rozmowę z dziećmi o trudnych sprawach.

Pewnego dnia z dziecięcego pokoju znika Dziewczynka. Co dzieje się z jej rzeczami i zabawkami, które zostają same? Z pewnością trochę rozrabiają, kłócą się, ale bardzo szybko zaczynają też tęsknić za osóbką, wokół której kręciło się całe ich życie. Przedstawienie jest opowieścią o przygodach i emocjach przedmiotów, które muszą zmierzyć się z brakiem najbliższej im osoby. Współdziałanie i zapomnienie o dawnych waśniach pozwala im poradzić sobie z tą nową sytuacją. Postanawiają wyruszyć na poszukiwanie Dziewczynki i choć miejsce, w którym ją znajdują wcale nie jest wesołe, to ich wytrwałość i miłość do dziecka okazuje się bezcenna. To historia o przywiązaniu, przyjaźni i chęci dzielenia się szczęściem.

Kiedy: 24 marca, 11:00
Gdzie: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, ul. Augustyna Kośnego 2a , 45-056 Opole, kasa biletowa: 77 454 23 36 wew. 67
Cena: 15 zł – ulgowy i 18 zł bilet normalny

Światełko spektaklspektakl widowisko zabawki

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij