Niedzielne warsztaty teatralno-plastyczne w Teatrze Lalek

Wrocławski Teatr Lalek, zaprasza na cykl warsztatów teatralno-plastycznych „Latawiec Teatralny”. Zajęcia zaczynają się już w sobotę 26 stycznia o godzinie 13:00, a tematem pierwszych warsztatów jest „Pstryk, bum,cyk. Kraina dźwięków. Ciszej- głośniej. Dźwięki atrakcyjne i te mniej popularne. Dzieci stworzą orkiestrę i zagrają koncert na cyk-cykach, szmerakach i innych stworzonych przez siebie instrumentach.” Zorganizowane warsztaty to idealna propozycja dla rodziców i opiekunów, którzy chcą spędzać z dziećmi czas w sposób twórczy i aktywny, dostarczając im inspiracji do artystycznego rozwoju. Podczas zajęć dzieci bawią się w gry i zabawy teatralne oraz prace plastyczne (tworzenie lalek, elementów scenografii, instalacji teatralnych).

Wrocławski Teatr Lalek Latawiec

Każde zajęcia poświęcone są innemu tematowi. Podczas „Pstryk-bum-cyk” dzieci poznają krainę dźwięków i zagrają koncert na cyk-cykach, szmerakach i innych stworzonych własnoręcznie instrumentach.  Na niedzielnych zajęciach 03.03.2013 – „Strachy, duchy, zjawy teatralne” organizatorzy przybliżają temat dziecięcych lęków, a zajęcia z 03.02 – „Karaluchy na poduchy” podpowiedzą – jak sobie pościelić, by… nie zasnąć.

Dla kogo: Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z dwóch grup wiekowych:1-3 i 4-8 wraz z opiekunami. Uwaga – opiekunowie biorą w warsztatach czynny udział!

Harmonogram i opis warsztatów dostępny na stronie internetowej Teatru Lalek.

Rezerwacja miejsc na warsztaty w Biurze Organizacji Widowni – tel: 71 335 49 11; 12; 49; widownia@teatrlalek.wroclaw.pl
Bilety na warsztaty w cenie 20 zł od osoby (płaci i dziecko i dorosły)
Na zajęciach może być maksymalnie 15 dzieci + opieka (dzieci z opiekunami)
Gdzie: Wrocławski Teatr Lalek, pl.Teatralny 4, Wrocław

View Larger Map

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij