Interaktywne spektakle teatralne

Dodano: 10 stycznia 2013r.

Tagi: ,

Wrocławskie Centrum Twórczości dziecka zaprasza swoich najmłodszych przyjaciół na przedstawienia teatralne! Sztuka zostanie wystawiona w niedzielę 13 stycznia o godzinie 17:00, a będzie nią spektakl „Pies i kot” –czyli  interaktywna sztuka ekologiczna dla dzieci już od 4 roku życia. Biorąc udział w spektaklu dzieci dowiedzą się jak ważne jest dbanie o środowisko, higienę osobistą oraz jak to wyglądało kiedyś. Dowiedzą się również – co to jest sortowanie śmieci i do czego mogą się one przydać oraz dlaczego należy oszczędzać wodę. Zapoznają się z terminami takimi jak: recykling, balia, wyżymaczka, tarka.

Pies i kot

Na kolejną sztukę organizatorzy zapraszają  – 20 stycznia. Na scenie zagoszczą mieszkańcy Parasolkowa w spektaklu „Historia potworzasta z parasolkowego miasta”. Przedstawienie skierowane do widzów w wieku 4-8 lat, opowiada on o nietypowej przyjaźni pastuszka Lirka i Smoka, zawartej w bardzo niesprzyjającej sytuacji, ale za to prawdziwej i szczerej. Całość sztuki ujęta jest w prostej, zabawnej formie, pełnej ciekawych form plastycznych oraz zabaw. smok parasolki

W ostatnią niedzielę stycznia  27 stycznia – deski teatralne opanuje sztuka o czterech niezwykłych muzykach ze spektaklu „Muzykanci z Bremy”. Inspiracją do powstania spektaklu była klasyczna baśń braci Grimm. Opowiada ona niezwykłą historię czwórki zwierząt, które uciekając przed złymi ludźmi, przeżywają kolejne przygody szukając szczęścia w szerokim świecie. Ta ciekawa historia zostanie opowiedziana poprzez piosenki, oryginalną scenografię, oraz niecodzienną technikę teatru cienia.

Miejsce – Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29 a, 50–138 Wrocław
Cena – Bilety w cenie 18 zł (normalny), 14 zł (rodzinny )
Rezerwacja telefoniczna: 71 341 71 02 lub mailowa: rezerwacja@wctd.wroclaw.pl

View Larger Map

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij