Bezpłatne zajęcia piłkarskie!

Integracyjna Szkółka Piłkarska działająca pod Patronatem Honorowym Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – zaprasza od 14 lutego do 27 czerwca – dzieci niepełnosprawne, ich rodzeństwo, a także dzieci zdrowe w wieku od 4 do 8 lat, na bezpłatne zajęcia sportowe! Opiekę merytoryczną nad projektem objął trener reprezentacji Polski Waldemar Fornalik oraz Tomasz Rząsa – rzecznik prasowy reprezentacji. Zajęcia mają na celu integrację dzieci niepełnosprawnych ze zdrowymi oraz rozwijanie ich ogólnej sprawności. Zorganizowane zajęcia sportowe mają duży wpływ na wszechstronny rozwój dziecka, w przypadku osób niepełnosprawnych mają one funkcje rehabilitacyjną. W założeniach organizacyjnych dzieci na zajęciach będą mogły zapoznać się ze sportem z innej strony, przede wszystkim rozwiną umiejętność pracy w grupie. Zajęcia pozbawione są elementu rywalizacji, dzieci uczą się poprzez zabawę. Ćwiczenia zostaną dostosowane do poziomu sprawności fizycznej dzieci oraz do rodzaju ich niepełnosprawności. Organizatorem zajęć jest Klub Myszki Norki działający w ramach Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Kiedy: Zajęcia będą trwały od 14 lutego do 27 czerwca, w czwartki w godzinach 19.00-19.55 z wyłączeniem dni wolnych od nauki
Gdzie: Szkoła Podstawowa nr 73 przy ul. Glinianej 30 we Wrocławiu (sala gimnastyczna).
Cena: bezpłatnie
Zapisy: telefonicznie pod nr: 22 890 20 77 mailowo pod adres: e.letyta@dzieciom.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek i ewentualną niepełnosprawność dziecka oraz imię, nazwisko, telefon i mail kontaktowy opiekuna.

 Piłka Nożna, Integracja, dzieci

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij