Teatr Lalek Guliwer – Tajemnica Wigilijna

Dodano: 29 grudnia 2012r.

Tagi: , ,

Tajemnica wigilijnaTeatr Lalek Guliwer zaprasza dzieci w wieku od 5 lat na spektakl – „Tajemnica Wigilijna”. Jest to przedstawienie z udziałem lalek – o tematyce Bożonarodzeniowej mieszczące się w nurcie teatru familijnego.

Tematem spektaklu jest odwieczna walka dobra ze złem. Główny bohater Jan Niebieski (artysta, muzyk, który pięknie potrafi „Niebo” rozśpiewać) spotyka w dzień Wigilii Anioły, które schodzą z nieba by przywrócić na ziemi ład w postaci pięknej pogody – rozgwieżdżonego nieba. Widownia zostaje wciągnięta w spektakl pomagając aniołom przy rozstawianiu namiotu – nieba,będącego symbolem domu i łączącego w ten sposób wszystkich widzów przy symbolicznym wigilijnym stole. Anioły wracają do nieba z jednym wyjątkiem. Na ziemi zostaje Anioł Stróż głównego bohatera – Jana Niebieskiego, który chce poznać ludzi i przeżyć święta na ziemi. Z tego spotkania dwójki bohaterów wyniknie wiele nieporozumień i komicznych scen – inne są zwyczaje na ziemi a inne w niebie.
W rezultacie tych nieporozumień Anioł musi wracać do Nieba a do głównego bohatera, po jego duszę przychodzi Diabeł i Śmierć. I w tym momencie do głosu dochodzi publiczność – wypowiadając magiczne zaklęcie ratuje bohatera z opresji. Całość przedstawienia utrzymana będzie w pogodnym tonie, nie zabraknie piosenek i znanych kolęd, a przybycie Świętego Mikołaja będzie miłym akcentem, które zakończy spektakl.

Najbliższe spektakle: 30 grudnia ’12 godz. 11:00; 3 stycznia ’13 godz. 10:00; 4 stycznia ’13 godz. 10:00; 5 stycznia ’13 godz. 17:30; 6 stycznia ’13 godz. 11:00, 13:00.
Przedstawienie dla dzieci od lat 5.
Czas trwania spektaklu: 95 minut
Przedsprzedaż i rezerwacja:

  • biletów indywidualnych z miesięcznym wyprzedzeniem – KASA TEATRU (tel. 22 845-16-76/77).
  • grupowych – Biuro Organizacji Widowni (czynne pon-pt od 9.00 do 16.00). Tel. 22 845-16-76/77.

Cena:

  • Bilet grupowy – 25 zł
  • Bilet wejściówka – 22 zł
  • Bilet normalny, I strefa – 30 zł
  • Bilet normalny, II strefa – 27 zł
  • Bilet V rząd – 35 zł
  • Bilet sponsorski – 40 zł

Miejsce – Teatr Lalek Guliwer – ul. Różana 16, 02-548 Warszawa

Wyświetl większą mapę

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij