Świąteczne spotkanie w Nibylandii

Dodano: 25 grudnia 2012r.

Tagi: , , , ,

Piotruś_Pan_Teatr_CapitolPiotruś Pan rządzi Nibylandią – fikcyjną wyspą ze świata powieści „Piotruś Pan” Jamesa Matthew Barrie’ego. znajdującą się w poranku (pierwsza gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka), do której udają się dzieci, i z której przybywają. Nibylandia jest krainą Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Trafiają doń dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani Wybrańcy Piotrusia.

Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy w prawo i aż do rana to właściwy adres? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy kochać za mocno? Czy wróżki istnieją? Czy tylko wtedy , gdy się w nie wierzy?  Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy…? Ale…? Dlaczego…? Znasz więcej pytań? Potrzebujesz lepszych odpowiedzi? Zatem organizatorzy zapraszają na spotkanie w „kolorowo-muzyczno-fantastycznym”  spektaklu „Piotruś Pan” w adaptacji Arkadiusza Klucznika, z piosenkami Dariusza Czajkowskiego (teksty) i Michała Kowalczyka (muzyka).

Tylko tutaj! Nibylandia jest stanem radości, latanie – stanem ducha, a Piotruś Pan – każdym z nas! (J.J. Połoński)

26 grudnia  – godz. 13:00

Gdzie – Teatr Capitol

Po przedstawieniu, wraz z bohaterami Nibylandii organizatorzy przedstawienia rozlosują wśród widzów wspaniałe upominki!!!

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij