Przedstawienie o tym – „Jak Kudłatek święta zmieniał”

Jak_Kudłatek_zmieniał_świat_przedstawienie

„Jak Kudłatek Święta Zmieniał” to pełna wdzięku, humoru i wzruszeń historia, opowiada o odrzuconym przez społeczność miasteczka Nigdzie, Kudłatku. W tym zaśnieżonym mieście władzę sprawuje tyran i gbur Ageniusz i nic nie ma tu prawa zdarzyć się bez jego zgody.
Nadchodzą święta i mali, śmieszni, kolorowi mieszkańcy zajęci są przygotowaniami do nich – stroją drzewka, wieszają lampki, pakują podarki. Kudłatek, który mieszka na szczycie Wielkiej Góry, nieopodal miasteczka, z niepokojem to wszystko obserwuje. Nie znosi świąt. Prawdopodobnie dlatego, że nie może ich świętować razem z tymi, których kiedyś znał i lubił. Straszny Ageniusz planuje przepędzenie Kudłatka z Wielkiej Góry. Nikt nie ma odwagi stanąć w jego obronie. Tylko maleńka dziewczynka, Amelia, znajduje w sobie siłę, by stawić czoła dyktaturze Ageniusza…

Bajka przeznaczona jest dla widzów od 2 do 102 lat…

Kiedy – 30 grudnia 2012 r. (niedziela) , godz. 11.00

Gdzie – Przemyśl, Sala widowiskowo-baletowa przy ul. S. Konarskiego 5

Cena – Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Klubu „Niedźwiadek” Rynek 1 (tel. 16 678 46 91), w sklepie „Musicland” ul. Serbańska 13 (tel. 16 675 01 82) oraz w Centrum Informacji Turystycznej ul. Grodzka 1 (tel. 16 675 21 63)

 

Wyświetl większą mapę

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij