Polska premiera – Fantazja 2000

Dodano: 10 grudnia 2012r.

Tagi: , , , , ,

Co: Polska premiera Disney – Fantazja 2000

Gdzie: Sala Kongresowa Warszawa 

Kiedy: 20 grudnia – godzina: 17:00 i 19:30

W warszawskiej Sali Kongresowej 20 grudnia – zabrzmi polska premiera słynnego koncertu filmowego Fantazja 2000 – mistrzowskie animacje wyświetlone na ekranie kinowym zilustrują znakomite dzieła muzyki klasycznej wykonane na żywo! Wystąpi ponad 120 artystów Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus i Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego wykona między innymi V Symfonię Ludwiga van Beethovena, Karnawał zwierząt Kamila Saint-Saensa czy Błękitną Rapsodię Jerzego Gershwina. Partię solową fortepianu wykona Emilian Madey, w partii sopranowej wystąpi Ewelina Siedlecka. Wśród wspaniałych animacji wyświetlanych na ekranie kinowym nie zabraknie znanych i lubianych bohaterów jak Myszka Miki w Uczniu Czarnoksiężnika Dukasa czy Kaczor Donald w marszu Pomp and Circumstance Elgara.

Fantazja 2000 to wspaniała podróż w świat muzyki klasycznej i perfekcyjnej animacji. Spotkanie ze wspaniałą muzyką i ponadczasowym filmem w świątecznej atmosferze to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla rodziców.

Warszawski koncert Fantazji 2000 będzie trzecim w Europie pokazem, po Royal Albert Hall w Londynie i szwajcarskim KKL w Lucernie.

Bilety można nabyć w trzech kategoriach cenowych: 49, 69 i 89 zł.

Dla dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny!

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij