KidDESIGN w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego

 

TeleToon dla dzieci święta

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, MiniMini+ i teleTOON+ zapraszają wszystkie dzieci na targi KidDESIGN. Spotkanie rozpocznie się w weekend 15 grudnia i potrwa do 16 grudnia.
Organizatorzy zapraszają w godzinach od 10 do 18:00 – wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Targi mają na celu prezentację pobudzających wyobraźnię, designerskich zabawek oraz edukacyjnych programów emitowanych w kanałach dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+.
Na targach KidDESIGN będzie można kupić najwyższej jakości, oryginalne zabawki, gry, książki i ubrania zaprojektowane przez polskich projektantów. W specjalnej przestrzeni dzieci będą mogły obejrzeć edukacyjne produkcje telewizyjne MiniMini+ i teleTOON+, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię oraz rozwijają kreatywność. Targi designerskich zabawek, odbywające się w przedświąteczny weekend, mają także na celu zgromadzenie w jednym miejscu wyselekcjonowanych sprzedawców. Do udziału w imprezie zaproszono uznane marki, które od lat tworzą dla dzieci produkty alternatywne i przyjazne – projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych, ludzi zdolnych, kreatywnych.

MiniMini rybka świeta

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij