Dzisiaj Mikołaj – bawmy się!

Dodano: 06 grudnia 2012r.

Tagi: , , , ,

Wrocław_Rynek_choinka_Mikołaj

W czwartek 6 grudnia – rozświetli się choinka na wrocławskim Rynku. Nastąpi to punktualnie o godz. 17:00. Z Rynku będzie nadawane główne wydanie wrocławskich „Faktów” o 18.30, a o 19.00 rozpocznie się nagrywanie teledysku, który w Święta pojawi się na antenie. Kolędę z mieszkańcami zaśpiewa zespół Soul City, a po nagraniu zespół da krótki koncert.

Wcześniej odbędą  się uroczystości z okazji VIII Wrocławskiego Święta ulicy Św. Mikołaja  – w godz. 12.00- 14.00, na które zaprasza Towarzystwo Miłośników Wrocławia.

O godz. 12.00 zabrzmi dzwon na wieży kościoła garnizonowego Św. Elżbiety, o godz. 12.10 Św. Mikołaj przywita dzieci na placu przy kościele Św. Elżbiety, o godz. 12.25 zaplanowano występ zespołu z Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, o godz. 13.15 odbędzie się finał konkursu prac „W rozmiarze XL– karta świąteczna dla św. Mikołaja”, a godz. 13.30 – koncert z nagrodami „Śpiewanie i recytowanie dla Św. Mikołaja”.

W niedzielę (9 grudnia) przy choince w Rynku, między godz. 13 a 16 odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie figury św. Mikołaja, a Centrum Poznawcze w Hali Stulecia zaprasza na specjalne warsztaty dla dzieci „W fabryce zabawek św. Mikołaja”. Start o godz. 11.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij