Baśniowa opowieść Mikołajowa!

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza 7 grudnia 2012 roku o godzinie 17:00 – na baśniową opowieść mikołajkową dla dzieci pt. „W pracowni Świętego Mikołaja”. Spektakl pełen piosenek, zabawnych perypetii oraz wartko toczącej się akcji połączony będzie ze spotkaniem z Mikołajem i wręczaniem prezentów.

Stare legendy i podania móŚwięty Mikołaj prezenty dla dzieci Mikołajkiwią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem. Są też takie opowieści, w których autorzy zgodnie twierdzą że Mikołaj mieszka w Laponii. A my odkryliśmy ostatnio sekret pracowni Świętego Mikołaja… Okazało się, że stary kredens jest miejscem wyjątkowym. Mieści się w nim pracownia, w której produkuje się prezenty dla dzieci…

Spokój i harmonia towarzyszy baśniowym istotom, które w pocie czoła pracują nad wyjątkowymi prezentami dla dzieci. Pewnego dnia, podstępny i zły chochlik zamieszkujący kredens postanawia zniszczyć urządzenia znajdujące się w pracowni pozbawiając tym samym wszystkie dzieci wymarzonych prezentów. Jednak na ratunek Mikołajowi wyrusza lalka z porcelany o imieniu Pozytywka i renifer o imieniu Rudolfina. Na swojej drodze bohaterki spotkają istoty, które za wszelką cenę będą chciały przeszkodzić w odnalezieniu magicznej kuli, której czarodziejska moc przywróci ład w pracowni.

Informacje o spotkaniu z Mikołajem uzyskać można w Oświęcimskim Centrum Kultury, gdzie również dostępne są bilety na widowisko w cenie 10 zł od osoby.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij