Jarmark produktów regionalnych!

W dniach 19 – 21 października Centrum Janki zaprasza na jarmark produktów regionalnych. Można będzie tu kupić modne torby filcowe łączące w sobie nowoczesność z folklorem oraz domowe smakołyki takie jak naturalne soki owocowe czy pierogi.

Centrum Janki gościć będzie stoiska z wyrobami regionalnym i tradycyjną żywnością. Wśród dostępnych artykułów znajdą się torebki filcowe, stanowiące ostatni szyk mody wśród kobiet lubiących podkreślić swój indywidualizm. Wykonane z tradycyjnego i zarazem trwałego materiału torebki, łączą w sobie tradycję polskiego folkloru z nowoczesnym wzornictwem. Oprócz torebek i rękodzieła artystycznego na jarmarku dostępne będą także produkty spożywcze pochodzące z różnych zakątków Polski. Wśród nich znajdą się: wędliny i kiełbasy z Podlasia, pieczywo kurpiowskie z Łysych, oscypki z Bacówki na Wojciżnie, sery korycińskie z Podlasia, kiszka i babka ziemniaczana, pajdy ze smalcem z Sierpca, ciasta domowe, miody naturalne, naturalne soki owocowe i domowe pierogi.

Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i w sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij