Cygański Las – wielka wyprzedaż i wymiana rzeczy dziecięcych!

Dodano: 05 października 2012r.

Tagi: , , ,


W najbliższą sobotę w bielskim Cygańskim Lesie odbędzie się wyprzedaż odzieży dziecięcej. Będzie można sprzedać, kupić lub wymienić się rzeczami, z których jedne dzieciaki wyrosły, a drugie ich potrzebują.

Wyprzedaże garażowe w Cygańskim Lesie cieszą się dużym powodzeniem. Tym razem ich organizator oraz Stowarzyszenie Olszówka chcą pomóc rodzicom, którzy lada chwila będą musieli sprawić swoim podopiecznym zimowe ubrania i buty.

– Wszyscy wiemy, jak szybko dzieci wyrastają ze swoich ubrań i ile kosztują nowe – zachęca organizatorka imprezy, Elżbieta Suchanek. – Zapraszamy więc rodziców i opiekunów, by sprzedać, kupić lub wymienić się rzeczami. Będzie to także znakomita okazja do spotkania się, odkurzenia starych znajomości i nawiązania nowych. Najmłodsi będą mogli miło spędzić czas w kąciku dziecięcym, gdzie znajdą kredki, gry i zabawki.

Dla pierwszych kilkunastu uczestników będą przygotowane stoły do wyeksponowania towarów. W wyprzedaży nie mogą brać udziału firmy, które zajmują się sprzedażą odzieży dziecięcej. Jeśli rzeczy nie znajdą nowych właścicieli, można będzie przekazać je na cele charytatywne. Po zakończeniu wyprzedaży zostaną zebrane, a następnie przekazane do Centrum Interwencyjno-Kryzysowego przy ul. Pięknej w Bielsku-Białej.

Koszty uczestnictwa: osoby dorosłe przy wejściu wykupują kupon za 5 zł, który można w restauracji wymienić na kawę lub herbatę. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, sprzedający powinni skontaktować się z organizatorami, aby zapisać się na imienną listę. Zapisy i informacje: Elżbieta Suchanek, tel  607 707 757

Wyprzedaż Rzeczy Dziecięcych odbędzie się w sobotę, 6 października w godz. 12:00-17:00 w restauracji Bohema (dawny Czerwony Kapturek) przy ul. Olszówki 29.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij