XIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – wygraj bilety do Cyrku Zalewski!

26 przedstawień, 1800 miejsc pod namiotem, około 1450 widzów na każdym przedstawieniu i blisko 40 tys. widzów – tak będzie wyglądał XIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w liczbach. Statystyki mówią same za siebie – Cyrk Zalewski nie ma sobie równych – każdy Festiwal to niepowtarzalne show, które przyciąga rzesze mieszkańców Warszawy, okolic, gości z całej Polski, a nawet z zagranicy. Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 22 września – 28 października. Największy w Polsce namiot cyrkowy stanie tradycyjnie na zbiegu Al. Solidarności z ul. Towarową. W tym roku Cyrk Zalewski świętuje 20-lecie swojego istnienia. To dla rodziny Zalewskich kolejny pretekst aby jeszcze bardziej podkręcić jakość i atmosferę serwowanego już po raz trzynasty show. Z okazji okrągłej rocznicy pracy artystycznej właściciele cyrku przygotowali dla swoich widzów i wielbicieli atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała.

Program: 

W czasie XIII Festiwalu Sztuki Cyrkowej publiczność zobaczy ponad 20 artystów reprezentujących 7 krajów, w tym Czechy, Mołdawię, Brazylię, Chile. Wielu spośród nich wystąpi w Polsce po raz pierwszy, jak np. Duet DIORO – artyści z Ekwadoru i Brazylii, którzy swoim kołem śmierci sprawiają, że widzowie na parę chwil wstrzymują oddech.

Widzowie Festiwalu po raz pierwszy zobaczą także niecodzienną tresurę dwóch różnych słoni – afrykańskiego i indyjskiego – takie zestawienie przygotował Lars Holscher – młody niemiecki treser, syn dyrektora najpopularniejszego cyrku w Niemczech..

Grupa Ceban – wspaniali artyści z Mołdawii pokażą niezwykły pokaz akrobacji na długich huśtawkach oraz popis akrobatyczny na… pontonach.

Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował WIELKIE SHOW ILUZJI. Po wielu miesiącach żmudnych prób, przygotowań, skomplikowanych elementów technicznych, oprawy muzycznej i rekwizytów – powstał spektakl iluzjonistyczny na najwyższym światowym poziomie.

Elementy ryzyka zapewni El Diablo, linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad… klatką z lwami. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów „Mam Talent” , a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierz… W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych przewidziano konkurs jazdy konnej, w którym można wygrać butelkę szampana. Szansę na nagrodę ma także najmłodszy jubilat, którego urodziny przypadają w dniu przedstawienia, na którym jest obecny.

Niecodzienny wymiar przyjmie także konferansjerka tegorocznego Festiwalu – poprowadzą ją łącznie trzy osoby, zaś zapowiedzi poszczególnych numerów będą okraszone elementami iluzji.

 

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej to święto rodziny, celebrowanie wspólnie spędzonego czasu,

przywołanie  cudownych wspomnień z dzieciństwa, sztuka cyrkowa na  najwyższym poziomie.

Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny.

Każde przedstawienie tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata.

Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Cyrk Zalewski dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo widzów, artystów oraz zwierząt. O zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i

komfort widzów dba wykwalifikowana kadra cyrku, która przed każdym spektaklem sprawdza warunki bezpieczeństwa.

 

Harmonogram na wrzesień

22.09 – sobota, godz. 15.00, 18.00

23.09 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

28.09 – piątek, godz. 18.00

29.09 – sobota, godz. 15.00, 18.00

30.09 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

 

 

Harmonogram na październik

5.10 – piątek, godz. 18.00

6.10 – sobota, godz. 15.00, 18.00

7.10 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

13.10 – sobota, godz. 15.00, 18.00

14.10 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

20.10 – sobota, godz. 15.00, 18.00

21.10 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

27.10 – sobota, godz. 15.00, 18.00

28.10 – niedziela, godz. 12.00, 16.00

 

 

 

KONKURS 1 –

Mamy 5 wejściówek na wielkie – cyrkowe widowisko! Otrzyma je od nas pięć osób, które w ciekawy i oryginalny sposób odpowiedzą na nasze pytanie: Co jest dla Ciebie lub Twojego dziecka największą atrakcją w Cyrku i dlaczego? Jedna wejściówka upoważnia do wejścia jednej osoby dorosłej z dzieckiem  do 10 lat. Wygrane bilety bedzie można odebrać w kasie Cyrku – przed przedstawieniem. Odpowiedzi należy przesłać na adres konkurs@jestemrodzicem.pl. Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Pierwszy konkurs rozpoczyna się 17 września, a zakończy 20 września. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej w zakładce KONKURS w dniu następnym. Tak można szukać także pozostałych konkursów, w których będzie można wygrać bilety do cyrku!

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij