Wyniki konkursu:”Wygraj bilety do Cyrku Zalewski”

Dodano: 21 września 2012r.

Tagi: , ,

Witajcie, mamy wyniki konkursu, w którym można było wygrać pięć wejściówek do Cyrku Zalewski. Wszystkim fanom cyrkowych atrakcji, którzy do nas napisali, serdecznie dziękujemy, a wybranym przez nas zwycięzcom  bardzo mocno gratulujemy! Wasze wypowiedzi są bardzo ciekawe i dowodzą tego, że Cyrk jest wciąż miejscem, które wywołuje mnóstwo przyjemnych emocji  i związany jest ze wspaniałą, magiczną zabawą. Wygrane bilety będzie można odebrać w kasie Cyrku – przed przedstawieniem. Zwycięzców prosimy o przesłanie do nas swoich danych: imię i nazwisko oraz seria i numer dowodu. Dane będą weryfikowane podczas odbioru wygranych biletów. Przypominamy, że jeden bilet upoważnia do wejścia jednej osoby dorosłej z dzieckiem do lat 10!

Oto lista naszych zwycięzców:

1. Katarzyna Chrolenko-Józwik

Cyrk ma w sobie jakąś magię, panuje tam niesamowita atmosfera, oduczuwa się euforię, przerażenie, zaciekawienie, radość oraz fascynację. Największą atrakcją oczywiście są występy,dla mnie szczególnie te gimnastyczne. Moja córcia jeszcze nigdy nie była w cyrku, dlatego chciałabym, żeby miała możliwość przeżyć to wraz ze mną.

2. Marek Szydlak

W cyrku największą atrakcją są przynoszące szczęście słonie, które mimo swojej wagi potrafią delikatnie przejść nad swoim opiekunem nie robiąc mu krzywdy. Atrakcją dla dziecka jest też możliwość spróbowania smaku waty cukrowej i popcornu w tak niecodziennym miejscu.

3.Halina Mikołąjczuk-Pękul z córką Angeliką

Dla mnie i mojego dziecka największą atrakcją w cyrku są zwierzęta. Fascynują nas zwierzaki!!! Zarówno te drapieżne, groźne i majestatyczne jak lwy czy tygrysy jak również piękne i dostojne konie. To niesamowite jak treser drapieżną bestię zamienia w (przynajmniej tak to wygląda) w potulnego kotka, który od czasu do czasu ryknie niby dobry aktor. i „kotek” mimo groźnego wyglądu sprawia wrażenie oswojonego. To wspaniałe jak pięknie prezentują sie konie na arenie, jak harmonijnie wykonują polecenia i ile w tym mają wdzięku.

4. Zbigniew Pawłowski

Dla mnie i mojego dziecka największą atrakcją jest uśmiech, który widzimy nawzajem na swoich twarzach. Cyrk to takie miejsce, w którym dorośli czują się jak dzieci. Klaun rozbawia każdego swoimi repryzami. Trudno wskazać kto bawi się lepiej, czy dorośli, czy dzieci. Każdy przecież wie, iż śmiech jest zaraźliwy. Ta moc zarażania jest jeszcze większa, kiedy widzimy go na twarzy naszego dziecka.  Taka magia radości dzieje się tylko w cyrku, dlatego fajnie byłoby wygrać bilety na festiwal i zobaczyć radość dziecka, które nie wiadomo, czy śmieje się z clowna, czy śmiejącego rodzica.

5.Mirosława Antosiewicz

Cyrk to miejsce dobre dla każdego – dla młodego i starego.

Bo tylko w cyrku to co niemożliwe,  za sprawą magii staje się prawdziwe.

Mój wnuczek uwielbia patrzeć jak :

Słoń na jednej nodze staje, piesek na rowerku jedzie,

jak konie się kłaniają i jak tańczą … dwa niedźwiedzie.

Ja również do Cyrku pójść  bym chciała, bo byłam w Cyrku kiedy byłam mała .

Teraz troszeczkę mi się  zestarzało   i nudą w moim życiu  powiało….

Na te cyrkowe atrakcje myślę, że wpuszczą również mnie …. Babcię

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij