Pierwsze urodziny TeleTOON+

Dodano: 25 września 2012r.

Tagi: , , , ,

W poniedziałek 1 października, z okazji swoich pierwszych urodzin, teleTOON+, kanał kierowany do dzieci w wieku szkolnym, zaprasza widzów do wspólnego świętowania.Wyjątkowa ramówka z premierowymi serialami, nowe postacie w oprawie antenowej, zabawy i widżety na stronie internetowej oraz start nowej edycji „Warsztatów Telewizyjnych teleTOON+” oto atrakcje przygotowane przez stację:
 – W dniu urodzin stacji widzowie zobaczą po raz pierwszy postacie, które odtąd staną się bohaterami nowej oprawy antenowej stacji. Sześciu nowych mieszkańców świata teleTOON+ to kolorowe, wesołe ludziki, które będą zabawiały widzów swoim niecodziennym zachowaniem.  Dzięki nim kanał zyska oryginalną oprawę antenową i własne, rozpoznawalne ikony. teleTOON+ przygotował również wyjątkowe, urodzinowe logo, które będzie widoczne na ekranach przez cały miesiąc.

– Widzowie obejrzą premierowy odcinek aktorskiego serialu komediowego „Mój kumpel anioł” oraz najnowszą serię popularnej animacji „Gawayn”, która przeniesie widzów w magiczne czasy Średniowiecza. Tego dnia będą emitowane także specjalne filmiki z życzeniami urodzinowymi, które złożą stacji bohaterowie seriali takich, jak: „Koszykarze”, „Sherlock Jak” czy „Pok i Mok”.

– W dniu urodzin stacji na stronie internetowej dzieci będą mogły zaprojektować swoje własne kartki z życzeniami przedstawiające ulubionych, serialowych bohaterów. Interaktywne życzenia będą publikowane na stronie i poddane głosowaniu.

–  8 października z okazji swojego święta stacja uruchomi eliminacje do 2. edycji „Warsztatów Telewizyjnych teleTOON+”. Aby wygrać wycieczkę do świata telewizji, wystarczy przy pomocy aplikacji znajdującej się na stronie internetowej przygotować dubbing lub napisy do krótkich filmików z nowymi bohaterami kanału. Nagroda to udział w warsztatach telewizyjnych, które zostaną zorganizowane w szkołach autorów najlepszych prac. Podczas zajęć dzieci poznają kulisy tworzenia telewizji –  dowiedzą się m.in. jak przygotować animacje, wykonać dubbing czy pracować z kamerą. Dodatkowo autorzy najwyżej ocenionych przez internautów filmików otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. W 1. edycji „Warsztatów Telewizyjnych teleTOON+” wzięło udział 1500 dzieci z 8 miast Polski.

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij