Wakacje w mieście – Port Łódź

Port Łódź otwiera letni sezon na Patio!  Długa lista atrakcji przygotowanych na najbliższe miesiące gwarantuje, że dzieci i młodzież spędzające czas w mieście nie będą narzekać na nudę. W każdy weekend między 7 lipca a 2 września wszyscy znajdą solidną dawkę rozrywki.

Już w pierwszy weekend lipca (7-8.07) w Porcie Łódź prawdziwa gratka czeka na wszystkich, którzy lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. W sobotę o godz. 12:00- 15:00 odbędą się warsztaty taneczne połączone z pokazem tańca oraz nauką podstawowych kroków.

W sobotę i niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 odbędą się warsztaty jojo połączone z prezentacją trików. Jojo to gadżet zdobywający coraz większą popularność, zwłaszcza wśród młodzieży. Co roku w Łodzi odbywają się Mistrzostwa Polski, które gromadzą liczny fanów, a dla zwycięzców są przepustką do Mistrzostw Świat i Europy. Zajęcia na Patio to dla uczestników doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w zabawie i być może odkryć nową pasję i w przyszłości dołączyć do profesjonalistów.

Weekend ze sportem zakończy niedzielny warsztat gimnastyki połączonej z elementami jogi. Od godziny 12:00 do 15:00 będzie można wziąć udział w ćwiczeniach na matach, rozciąganiu i poznać wzmacniające ciało oraz umysł asany.

Wiele atrakcji na Patio w weekend czeka na najmłodszych – przygotowano dla nich gry ruchowe i gimnastykę, zabawę w chowanego, grę w klasy i w gumę, naukę skakania na skakance i liczne zabawy integracyjne. Zajęcia odbędą się w godz. 12:00- 18:00. Poprowadzą je wykwalifikowani pedagodzy przedszkolni.

– W wakacje nasze Patio będzie miejscem pełnym atrakcji, przystanią dla wszystkich, którzy spędzają letnie miesiące w mieście. Przygotowaliśmy serię wydarzeń tematycznych i warsztatów dla dzieci i młodzieży. Coś dla siebie znajdą też dorośli – mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Patio to miejsce w samym sercu Portu Łódź, w którym cała rodzina znajdzie relaks i rozrywkę. Dzieci mogą szaleć i zdobywać kolejne sprawności na pełnym wyzwań i kolorów placu zabaw. W tym czasie rodzice mogą odetchnąć po zakupach na jednej z wielu ławeczek, powygrzewać się w słońcu lub wypić kawę i zjeść deser w wybranym ogródku restauracyjnym.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij