Cyrkowa „Parada Madagaskar”

Już 13 lipca (piątek) we Wrocławiu, a 14 lipca (sobota) w Krakowie, o godzinie 13:00 – odbędzie się parada w oprawie cyrkowej – związana z premierą filmu „Madagaskar3„. „Parada Madagaskar„, tak jak organizowane wcześniej imprezy o tym charakterze, na przykład „Parady Smerfów” – ma na celu promocję filmu, którego premiera w Polsce będzie miała miejsce 3 sierpnia, aktywizowanie do zabawy całych rodzin, a przede wszystkim dzieci, które w towarzystwie gigantycznych balonów w kształcie postaci z Madagaskaru i przebranych za bohaterów filmu animatorów – będą mogły przenieść się do bajkowo-cyrkowego świata. Dodatkową atrakcją będzie przemarsz klaunów, szczudlarzy, żonglerów, a także konkursy oraz warsztaty cyrkowe.

Parada we Wrocławiu wyruszy spod Hali Stulecia o godz. 13.00.  Przejdzie Mostem Zwierzynieckim w stronę Pasażu Grunwaldzkiego.

W Krakowie parada ruszy z Bulwaru Czerwieńskiego w kierunku Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego – także o o godzinie 13.00.

Parady, które potrwają około 3 godziny otwierać będą szczudlarze i żonglerzy. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, cyrkowa platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości.

Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

 


Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij