Plażowanie i czytanie – lato dla dzieci w Sopocie!

Organizatorzy zapraszają także codziennie wszystkie dzieci w godzinach 11.00-19.00 do wakacyjnej przestrzeni plażowej, mieszczącej się w MCKA „Zatoka Sztuki” w Sopocie (ul. Mamuszki 14), składającej się z zaplecza warsztatowego oraz interaktywnego placu zabaw.

Dzieci będą mogły, pod okiem animatora, swobodnie korzystać z placu zabaw i zaplecza pedagogiczno-animacyjnego, wziąć udział w zabawach przygotowanych przez kadrę pedagogiczną oraz uczestniczyć w warsztatach twórczych.

Rodzice, zostawiając swoje pociechy, będą mogli na chwilę zająć się sobą. Zajęcia mają charakter otwarty, ich tematyka może być spontanicznie zaadaptowana do zainteresowań i intencji twórczych uczestników.

Program ma na celu promocję aktywnych form spędzania czasu wolnego, rozwój ciekawości kulturowej i postawy ekologicznej, rozwój entuzjazmu odkrywania niezwykłości w codziennych zjawiskach i przedmiotach, refleksji nad ich użytecznością i doświadczenia pracy twórczej.

W ramach Akcji na Wakacje w każdą wakacyjną sobotę (od 14 lipca do 25 sierpnia) o godz. 12:00 wydawnictwo ENEDUERABE, zaprasza na czytanie książek na plaży.

 

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij