Parada Madagaskar w Łodzi i Poznaniu!

Już 21 i 22 lipca cyrkowa „Parada Madagaskar” pojawi się w kolejnych miastach w Polsce. Tym razem zabawnych bohaterów kultowej bajki będzie można zobaczyć w Łodzi – 21 lipca (sobota) i Poznaniu – 22 lipca (niedziela).

Spotkanie Łodzi rozpocznie się o 13.00 – na Rynku Manufaktury. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało” zabawa będzie trwała przez kilka godzin. Szczudlarze i żonglerzy  będą aktywnie zachęcać zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Na Rynku zobaczyć będzie można specjalnie stworzoną na tę okoliczność, cyrkowa platformę, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości. Na Rynku wszyscy odwiedzający to wydarzenie będą mogli uczestniczyć  m.in. w konkursach.  Przewidziane są liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Również rodzice będą mogli uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.

Parada w Poznaniu (22 lipca) wyruszy o godzinie 13.00  z Placu Wolności przez Stary Rynek, ul. Półwiejską w kierunku Starego Browaru.

Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.Zdjęcia ze spotkania w Gdyni, Wrocławiu i Krakowie:

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij