Naukowe warsztaty dla małego odkrywcy – Centrum Nauki Kopernik

Dodano: 28 lipca 2012r.

Tagi: , , ,

Warsztaty familijne to zajęcia przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku 5-8 lat, które cieszą się wielkim powodzeniem. W Warsztatach Familijnych uczestniczą dzieci razem z rodzicami i opiekunami – wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują, szukają odpowiedzi na trudne pytania. Podczas zajęć znajdują rozwiązania wielu zagadek. Skąd się bierze prąd? Gdzie jest schowana muzyka na płycie CD? Dlaczego wiatr dmucha, kiedy chce? Dlaczego w słuchawce telefonu słychać osobę przebywającą bardzo daleko? To tylko niektóre tajemnice, które można rozwiązać podczas warsztatów.
Po zakończeniu zajęć ich uczestnicy mogą zabrać do domu materiały zawierające informacje, które nie tylko uzupełniają to, co zostało powiedziane podczas warsztatów, ale też umożliwiają przeprowadzenie kolejnych doświadczeń w domu.

Termin warsztatów: 28-29.07.12

W WAKACJE

Od wtorku do piątku w laboratoriach odbywają się zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych, a w miarę dostępnych miejsc – można także kupić pojedyncze bilety.

W soboty i niedziele organizatorzy zapraszają dorosłych i młodzież powyżej 13. roku życia na bezpłatne plenerowe zajęcia laboratoriów, które przez całe lato odbywają się w Parku Odkrywców obok CNK.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij