Muzeum Fabryki zaprasza na letnie półkolonie!

Muzeum Fabryki w terminie 1 lipca – 31 sierpnia 2012 r. zaprasza grupy półkolonijne na dodatkowe zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży pozostającej na wakacje w Łodzi. Wśród atrakcji znajdą się warsztaty taneczne, artystyczno-ekologiczne oraz gra plenerowa.

Letnie półkolonie w Muzeum Fabryki
1 lipca – 31 sierpnia 2012 r.

1) „Teraz po polsku!” to cykliczne zajęcia taneczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów z Zespołu Pieśni i Tańca „Poltex”. Uczestnicy poznają polskie tańce jak kujawiak, krakowiak, czy oberek, jednocześnie aktywnie spędzając wolny czas. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, na górnej sali Muzeum Fabryki.

Wstęp w ramach biletu do muzeum.
Czas trwania ok 60 minut.
Maksymalna liczba uczestników w grupie to 20 osób.

Zapisy:  42 664 92 93, muzeum@manufaktura.com.

2) „Eko-wakacje” – propozycja warsztatów artystyczno-ekologicznych dla dzieci, poruszających zagadnienia związane z ochroną środowiska. Łączą one formę krótkiej lekcji oraz warsztatów artystycznych, podczas których wykonane zostaną zabawki z materiałów poddawanych recyklingowi.

Spotkanie trwa ok 90 minut.
Cena od osoby 13 zł.

Zapisy u osoby prowadzącej: Agnieszka Skubisz –  535 092 086.

3) „Skarb rodziny Poznańskich” – wykorzystuje popularną i lubianą formę gry terenowej, w czasie której dzieci i młodzież poszukują na terenie Muzeum Fabryki i Manufaktury skarb. Po drodze uczestnicy rozwiązują zagadki i odkrywają kolejne wskazówki mające doprowadzić do odnalezienia nagrody. Zabawa odbywa się z grupach kilkuosobowych.

Cena od osoby 13 zł.

Zapisy:  42 664 92 93, muzeum@manufaktura.com.

Muzeum Fabryki
ul. Drewnowska 58
91-002 Łódź

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij