Literackie spotkania w Księgarni „Bajka”

Księgarnia „Bajka” w Poznaniu zaprasza wszystkie dzieci w czwartek 26 lipca o 16:30 na literackie spotkanie z „Piratem Rabarbarem”.

Niezwykle barwną i ciekawą postać Pirata znają chyba wszystkie dzieci! Podczas czwartkowego literackiego spotkania, morski bohater wraz ze swoim towarzyszem – pokładowym szczurem Apollo,zabierze dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata. Wraz z nim dzieci dotrą na odległe kontynenty, będą mogły uratować  z opresji królewnę i za jej sprawą trafić do krainy bajek.  Zamieszkiwana przez tych znanych bohaterów kraina bajek pogrążyła się w chaosie. Odkąd rybak wie, że złota rybka zniszczy jego małżeństwo, nie rusza się z domu. Wilk, którego spotkał po zjedzeniu Czerwonego Kapturka straszny los, ukrywa się w domku Baby-Jagi. To tylko mały wstęp do tego, co spotka pirata i jego Gości na zapowiadanym Czwartku literackim. Os. Przyjaźni 125   Rejestracja uczestników: bajka-ksiegarnia@tlen.pl    Bilety 8 zł.

27 lipca godz. 20.00-21.00

Z nutka tajemniczych przygód, Księgarnia Bajka, zaprasza na Noc z detektywami! Poszukiwanie, dedukowanie, eliminowanie i raków czerwonych wyławianie. Detektywistyczna gimnastyka ciała i umysłu. Sporządzanie listu gończego i portretu pamięciowego. Mianowanie na detektywów i nagradzanie uczestników zajęć. Os. Przyjaźni 125   Rejestracja uczestników: bajka-ksiegarnia@tlen.pl     Bilety 10 zł.

2 sierpnia godz. 16.30

Kolejne spotkanie w ramach literackiego czwartku. Tym razem wszystkie dzieci ugości mała Pippi – najdzielniejsza dziewczyna świata. Wraz z nią dzieci będą mogły przemierzyć bezkresną dal na Podfruwajce. Odważą się chodzić po linie naprzód i wspak! Całe spotkanie odbędzie się pod znakiem łamania konwenansów i ograniczeń. Poszukiwanie własnej mocy i odwagi. Organizatorzy zachęcają do spotkania z uwalniającą  fantazją i śmiechem! Os. Przyjaźni 125   Rejestracja uczestników: bajka-ksiegarnia@tlen.pl     Bilety 8 zł.

3 sierpnia godz. 20.00-21.30

Nocna wyprawa do Afryki, na którą zaprasza Łukasz Wierzbicki, autor książki o Kazimierzu Nowaku: „Afryka Kazika”.

Afrykańskie rytmy i smaki. Przedzieranie się przez busz, wody Nilu i gorące piaski pustyni. Prezentacja multimedialna. Niespodzianka od Pisarza-rebusy i zagadki z nagrodami! Os. Przyjaźni 125 Rejestracja uczestników: bajka-ksiegarnia@tlen.pl lub tel 8200-582. Bilety 20 zł.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij