Bezpłatne warsztaty dla rodziców – „Opieka logopedyczna od noworodka” (Warszawa)

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny, na ul. Madalińskiego 25 w Warszawie otwierając 27 maja 2012 r. nowatorską Akademię Wspierania Rodzicielstwa pragnie prowadzić działalność edukacyjną oraz profilaktyczną poprzez wspieranie rodziców wiedzą i doświadczeniem ekspertów z różnych dziedzin związanych z opieką nad kobietą ciężarną oraz małymi dziećmi.

Akademia wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców utworzyła również grupy wsparcia. Obecnie są organizowane spotkania:

  • grupy wsparcia mam karmiących naturalnie
  • grupy wsparcia rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych

Mają one charakter otwarty i są bezpłatne.
Podczas spotkań uczestnicy będą mogli zasięgnąć porad personelu medycznego, ale również wymienić swoje poglądy i doświadczenia pod pieczą osób kompetentnych.
Mamy nadzieję, że nasze spotkania będą sprzyjały również zawieraniu nowych przyjaźni z osobami, które przeżywają podobne problemy oraz spędzaniu wspólnie czasu przez rodziców przebywających na urlopach wychowawczych, którzy czują się osamotnieni w domu z problemami opieki nad dzieckiem.

Oprócz tego zachęcamy rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców noworodków i niemowląt do skorzystania 7 lipca 2012 r. o godz. 11.00 z bezpłatnych warsztatów „Opieka logopedyczna od noworodka” prowadzonych przez neurologopedę.

Bezpłatne wykłady i warsztaty planujemy organizować cyklicznie. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Szpitala.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij