Bezpłatna nauka gry w tenisa – „Lato z rakietą” w Jeleniej Górze


Jeleniogórskie korty tenisowe zapraszają wszystkie dzieci na darmowe półkolonie! Pod okiem doświadczonych trenerów dzieci uczą się gry w tenisa ziemnego – połączonego z fantastyczną zabawą i letnią przygodą. Nauka trwa przez całe wakacje, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, a zajęcia odbywają się codziennie, od godziny 9:00 do 11:00. Dzieci mają możliwość bezpłatnej nauki – dzięki inicjatywie jeleniogórskiego MOS-u, który zapewnił uczestnikom półkolonii niezbędny sprzęt, miejsce przy ulicy Sudeckiej oraz profesjonalną opiekę.

” – Ideą całego przedsięwzięcia było stworzenie dla dzieci możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu, bez finansowego obciążania ich rodziców. Uważam, że w obecnej chwili tenis w Jeleniej Górze przestał być tak popularny jak kiedyś, dlatego takimi przedsięwzięciami próbujemy to zmieniać. Chcemy pokazać że korty tenisowe nie muszą stać odłogiem na mapie Jeleniej Góry. Kiedy ja zaczynałem moją przygodę z tenisem, niestety takie zajęcia nie były organizowane, a szkoda, bo być może obecnie byłoby więcej jeleniogórskich graczy – mówi Mateusz, jeden z opiekunów, który grę w tenisa trenuje od 8 roku życia”.

Obecnie grupa uczęszczających dzieci i młodzieży liczy około 30 osób, a jest to dopiero pierwszy tydzień półkolonii. Przedział wiekowy uczęszczających jest bardzo duży – od 4-letnich dzieci aż po 16-lenią młodzież.

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij