Wakacyjne pikniki rodzinne – wrocławianie na polanie!

Piknik rodzinny w parku Południowym
Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca (13:00),Wrocławianie na Polanie” zapraszają do parku Południowego na piknik.

Organizatorzy zapraszają do aktywnego wypoczynku podczas gry w bule, badmintona czy zabawy z turnballami.

Dla miłośników rozrywek umysłowych zostały przygotowane sudoku i krzyżówki o różnych stopniach trudności, a dla dzieci – malowanie twarzy. Można będzie też po prostu odpocząć na jednym z wygodnych leżaków.

Oprócz tego jak zwykle będzie trwała akcja zachęcania do sprzątania po psach, organizatorzy będą rozdawać specjalne woreczki na psie nieczystości, a także promować aktywny tryb życia.
Organizatorzy zachęcają również wrocławian do przynoszenia własnego sprzętu sportowego i piknikowania w parku.

Piknik rodzinny w parku Zachodnim
W niedzielę 1 lipca „Wrocławianie na Polanie” (13:00) zawitają także do parku Zachodniego, żeby wspólnie z wszystkimi chętnymi wrocławianami bawić się i aktywnie wypoczywać.

W parku zaprezentuje się m.in. Klub Wioślarski Pegaz. Jego członkowie zaproszą wszystkich chętnych do udziału w konkursie wiosłowania „na sucho”. W konkursie wykorzystane zostaną ergometry wioślarskie – profesjonalne symulatory, na których można spróbować swoich sił w wioślarstwie. Udział mogą wziąć rodziny (3 osoby, z czego min. 1 osoba dorosła i min. 1 dziecko), dzieci do 12 r. ż. oraz chłopcy i dziewczynki między 12 a 16 r. ż.

Podczas pikniku będzie można także pograć w siatkówkę, badmintona oraz skorzystać z innego lekkiego sprzętu sportowego (turnballe, ringo). Do dyspozycji wszystkich chętnych będzie ścianka wspinaczkowa, która jak zwykle dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotują bańki mydlane, a dla spragnionych chwili oddechu – wygodne leżaki „Wrocławian na Polanie”.

________________

Organizatorzy zachęcają do przynoszenia własnych sprzętów i wspólnego piknikowania z „Wrocławianami na Polanie”.

W razie niepogody pikniki mogą zostać odwołane!

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij