Sztuka teatralna w scenerii owocowych drzewek – Gdańsk

Na dość nietypowy spektakl „Kraina” w plenerze – zaprasza wszystkie dzieci grupa „Młoda Projektornia„. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca (niedziela) o godzinie 17:00 w Lasku za Projektornią GAK.

Po raz kolejny dzieci zabiorą głos używając języka plastyki w teatrze.
Tym razem spektakl odbędzie się w plenerze, w miejscu, które przez lata funkcjonowało jako ogródki działkowe. Do dnia dzisiejszego przetrwały drzewka owocowe. Właśnie wśród nich rozegra się spektakl pt. „Kraina„. Samo miejsce inspiruje do tego, aby przeobrazić je w niezwykły świat.
Pokażemy inną stronę naszej rzeczywistości, tę, która istnieje, ale zdarza nam się o niej zapomnieć. Jej walory przysypane są wysiłkiem, który wkładamy w dzień codzienny. Dzieci są najbliżej podstawowych wartości, dlatego ich wypowiedzi warto brać pod uwagę i po raz kolejny zastanowić się, co tak naprawdę jest ważne i co stanowi sedno człowieczeństwa.
Organizatorzy i mali aktorzy zapraszają – wszystkich chętnych do przemyśleń i do przybycia do „Krainy”,  aby kontemplować stworzony przez młodych twórców i młode twórczynie świat.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij