Spotkanie z Bajarzami w Koronie (Wrocław)

Kolejne bajkowe spotkanie z okazji dnia dziecka, tym razem organizatorzy zapraszają 2 czerwca, w sobotę do Centrum Handlowego Korona we Wrocławiu!

Podczas eventu „Dzień Dziecka z Bajarzami” odbędą się spotkania z autorami powieści dla najmłodszych oraz recytacje fragmentów najciekawszych bajek w wykonaniu Bajarzy. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami organizowanych przez Pociąg do Bajeczki, Czas Dzieci i ABC FiT. Pasjonaci sportu będą mogli wziąć udział w Real Junior Cup 2012 – wielkim turnieju piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców.

Jak powstaje książka i co się z nią dzieje, zanim trafi do księgarni? Odpowiedzi na to i wiele innych nurtujących pytań będzie można poznać już w sobotę, podczas spotkań z autorami ulubionych książek dla dzieci. Na zaproszenie Pociągu do Bajeczki, jedynej księgarni dziecięcej we Wrocławiu, do Korony zawita Agnieszka Gil, autorka powieści „Herbata z jaśminem”; Krzysztof Głuch z wydawnictwa dziecięcego EmKa oraz Justyna Rapacz, autorka książek „Szlakiem wrocławskich krasnali” i „Szlakiem wrocławskich legend”.

Pisarze opowiedzą dzieciom o swojej pracy i zinterpretują fragmenty własnych powieści. Będzie to doskonała okazja do zdobycia autografów i kupienia książek w bardzo atrakcyjnych cenach. Tego dnia do Korony zawitają także Bajarze – grupa artystów, którzy przeczytają najmłodszym fragmenty najpiękniejszych bajek.

Ponadto podczas eventu, który organizowany jest w ramach spotkań Godziny dla Rodziny odbędą się liczne zabawy i konkursy ze stałymi partnerami cyklu. Pociąg do Bajeczki przygotuje dla najmłodszych ciekawe aktywności plastyczne. ABC FIT zorganizuje zabawy ruchowe i taneczne, a Czas Dzieci przeprowadzi konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Z okazji Dnia Dziecka specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały też sklepy.

Harmonogram Dnia Dziecka z Bajarzami w CH Korona – 2 czerwca:

12.00-13.00  Mole Książkowe – animacje, czytanie dzieciom bajek

13.00-13.15 Czas Dzieci: konkursy

13.15-13.45 GILgotki – spotkanie z Agnieszką Gil (autorką książki „Herbata z jaśminem”). Autorka opowie o tym, jak powstaje książka i co się z nią dzieje zanim trafi do księgarni.

13.45-14.00  Czas Dzieci: konkursy

14.00-14.30 Spotkanie z Krzysztofem Głuchem właścicielem wrocławskiego wydawnictwa dla dzieci EmKa oraz Justyną Rapacz przewodnika dziecięcego po Wrocławiu i autorką książek: „Wrocławski Szlak Młodego Turysty” oraz „Szlakiem wrocławskich legend” (premiera 24 maja)

14.30-15.00 ABC Fit: zabawy

Przez cały czas:
Pociąg do Bajeczki: animacje, zabawy plastyczne, rozmowy z autorami książek, autografy
Mole Książkowe (13.00-14.00) – animacje na terenie Centrum, czytanie dzieciom bajek

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij