Lądeckie lato z tańcem

Dodano: 21 czerwca 2012r.

Tagi: , , , ,

Początek lipca to doskonała okazja na  spędzenie kilku dni w Lądku Zdrój. Od 2 do 9 lipca będzie tam trwał Międzynarodowy Festiwal Tańca, który swoim repertuarem powinien zainteresować rodziców i ich maluchy!

Oto kilka wydarzeń – wybranych z całego festiwalu:

 

3 lipca 2012 – Park Zdrojowy im. Jana Pawła II – godz. 16.00
Otwarcie wystawy fotograficznej „Taniec obrazów- Obraz tańca” Zatrzymano w kadrze najbardziej ruchliwą ze sztuk. Ta, która zmaga się nieustannie z grawitacją. Która żyje najpiękniej i najpełniej miedzy pionem a poziomem. Której towarzyszą wielkie emocje. Która trwa tylko chwilę. Zamknięta w obrazach sztuka tańca!

3 lipca 2012n – Park Zdrojowy im. Jana Pawła II – godz. 16.30

Misterium Dźwięku”- koncert towarzyszący wernisażowi wystawy fotograficznej. Aleksandra i Witold Jabłońscy -Akademia Dźwięku i Wibracji 

Masaż całego ciała za pomocą gongów i mis tybetańskich w połączeniu z dźwiękową podróżą, która oczyszcza i inspiruje. Ze względu na relaksacyjny charakter koncertu prosimy o zabranie ze sobą kocy lub karimat.

6 lipca 2012 r. godz. 16.00 – scena na rynku 
Koncert „Dzieci Dzieciom”:
Koncert Dzieci Dzieciomto prezentacja efektów zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży „Lato z Tańcem”, które odbywają się podczas MFT – XIV Lądeckiego Lata Baletowego. Warsztaty z czterech technik są organizowane i współfinansowane przez Gminę Lądek-Zdrój, Stowarzyszenie Wspólnota w Wojtówce, Koło Łowieckie „Darz Bór” i Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju. Podczas koncertu swoje umiejętności zaprezentują również zespoły taneczne dziecięce i młodzieżowe działające na terenie Lądka-Zdroju, Kłodzka, Stronia Ślaskiego.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej festiwalu tańca w Lądku Zdrój.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij