Jak porozumieć się z własnym dzieckiem – darmowe warsztaty dla rodziców!

Stowarzyszenie dla Rodzin zaprasza na darmowy pakiet zajęć dla rodziców, które zostały zorganizowane w ramach dofinansowania z funduszy miasta oraz Stowarzyszenia dla Rodzin. Przygotowany został wachlarz bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców: dzieci z różnych grup wiekowych, jak przedszkolaki czy nastolatki oraz z różnymi problemami, jak nadpobudliwość czy brak motywacji do nauki. Organizatorzy zapraszają także na warsztaty podstawowe, z których skorzystać mogą rodzice dzieci w każdym wieku.
Uczestnicy zajęć dowiedzą się, jak być konsekwentnym i stawiać granice, jak rozwiązywać konflikty, stosować pochwały, motywować do nauki oraz do aktywności i samodzielności, radzić sobie z nadpobudliwymi czy dorastającymi dziećmi, przez zabawę ułatwiać rozwój małych dzieci itd. Celem ostatecznym jest nabycie umiejętności porozumiewania się z dzieckiem i wzmocnienie jego rozwoju. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, z wykorzystaniem wielu praktycznych ćwiczeń.

Bezpłatne zajęcia dofinansowane są z funduszy Miasta Stołecznego Warszawy oraz ze środków własnych Stowarzyszenia dla Rodzin.

Zapisy:
Zespół Psychologiczno-Terapeutyczny „Zacisze”
 ul. Pszczyńska 26 m 57 tel.: 22 253 49 47
kom.: 518 452 047;
e-mail: sdr.zapisy@interia.pl
Zajęcia odbywają się również w ośrodkach Stowarzyszenia dla Rodzin:
Zespół Psychologiczno-Terapeutyczny „Nowodwory” ul. Światowida 63B/85 Tel.: 22 3026385 Kom.: 696 509 924;
Oraz
Zespół Psychologiczno-Terapeutyczny „Ząbkowska” ul. Ząbkowska 39 m 1,2
tel.: 22 619 42 67.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij