Niedziela jak z bajki w parku handlowym Auchan Bielany (Wrocław)

Niedziele jak z bajki to cykliczne spotkania teatralne dla najmłodszych, na które wstęp jest bezpłatny. Każda niedziela to inne przedstawienie i inny teatr. Dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach aktorskich. Wstęp jest bezpłatny.

„10 spektakli zostało tak dobranych, by odwoływać się do dziecięcej wyobraźni i kształtować wrażliwość maluchów. W każdą trzecią niedzielę miesiąca dzieci będą miały okazję poznać świat teatru, lalek i aktora” – powiedziała Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany we Wrocławiu.

Dodatkową atrakcją są zabawy i animacje z aktorami.Specjalnie przygotowana kolorowa widownia dla małych miłośników teatru uatrakcyjni widowisko. Każde dziecko będzie mogło również wziąć udział w konkursach, poznać tajniki sztuki teatralnej, odegrać scenę z bajki przy wsparciu aktorów.

Przedstawienia odbywają się w trzech turach. Pierwszy seans o godzinie 13.00, kolejny o godzinie 15.00 i 17.00.

W najbliższą niedzielę (18.052012): spektakl „Ostatnie drzewo”

Bajkowo i ekologicznie w Bielanach Wrocławskich

Co stanie się z mieszkańcami wioski, którzy wycięli wszystkie drzewa tylko po to, by się wzbogacić? Czy uda im się przetrwać bez pożywienia i drewna na opał? Jaką cenę zapłacą za swoją bezmyślność dowiemy się już 20 maja w Parku Handlowym Auchan Bielany. Dzieci będą mogły obejrzeć bajkę ekologiczną pokazującą potrzebę troski o przyrodę. Wstęp jest bezpłatny.

Spektakl „Ostatnie drzewo” to już trzecie przedstawienie w ramach cyklu „Niedziele jak z bajki” w Parku Handlowym Auchan Bielany. Bajka opowiada o krótkowzrocznej chęci wzbogacenia się kosztem przyrody. Skutki są katastrofalne. Najmłodszy Hubercik okazuje się jednocześnie najmądrzejszy. Jako jedyny zbiera nasiona drzew i zabrania ich wycinania.

Na nic przestrogi. Mieszkańcy wioski pozbawieni zwierząt, pożywienia i drewna na opał załamują ręce. Czy nie jest za późno? Okaże się już w najbliższą niedzielę.

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij