Konkurs: Rodzinny Rejs statkiem pasażerskim!

Tajemnica, magiczna i niezapomniana przygoda, a także moc atrakcji na świeżym powietrzu! Mamy dla Was Drodzy Rodzice dwa bilety na rejsy statkiem pasażerskim po Odrze i Wiśle! Szum wody, powiew wiatru, przepiękne widoki – to wspaniała okazja na poznanie swojej okolicy z innej strony! Konkurs skierowany jest „teoretycznie” do mieszkańców okolic Wrocławia i Wrocławia, a także okolic Płocka i Płocka.

Jednakże – jeżeli jesteście z miejsc bardziej oddalonych, ale planujecie wyjazd do tych miejscowości lub wygrana może Was zmobilizuje do małej wycieczki, to także serdecznie zachęcamy Was do udziału w naszej zabawie. Zarówno we Wrocławiu, jak i w Płocku czeka na Was mnóstwo atrakcji – także warto sobie zafundować małą niespodziankę  i pozwolić maluchom na rejs statkiem! Bilety można wykorzystać w Dniu Dziecka lub w przypadku mało atrakcyjnej pogody w dowolnym terminie – po ustaleniu z organizatorem (kontakt z naszą redakcją). Czas dowolnej realizacji do końca lipca!

 

Co należy zrobić?

Przedstawić nam swój pomysł na przygodę ze statkiem! Można wykonać oryginalne zdjęcie – oczywiście rodzinne lub namalować obrazek– techniką dowolną. Prace dzieci prosimy przesłać na adres redakcji JestemRodzicem.pl: konkurs@jestemrodzicem.pl. Rysunki można zeskanować lub zrobić im zdjęcie! Konkurs zaczyna się 24 maja i potrwa do 30 maja. Ogłoszenie wyników podamy w dniu następnym – do 31 maja 2012.

Nagroda:

po Odrze we Wrocławiu oraz rejs statkiem pasażerskim „Rusałka” po Wiśle w Płocku!
Regulamin 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij