Dni Ziemi Grójec, 17-24 kwiecień 2012

Dodano: 17 kwietnia 2012r.

Tagi: , , ,

Uroczyste obchody dni danego regionu lub miasta to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich jego mieszkańców. Od 17 do 24 kwietnia swoje święto będzie miała Ziemia Grójecka – region, który bardzo często nazywany jest „Sadem Europy”. Smaczne owoce i zdrowa żywność to doskonała okazja do zorganizowania darmowych warsztatów żywieniowych i psychologicznych dla osób, które zajmują się żywieniem dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia, które rozpoczną się już we wtorek o 13.30 – poprowadzi Dagmara Miler. Wprowadzi ona Państwa w tajniki komponowania zdrowych i smacznych posiłków dla dzieci. Uczestnicy warsztatów otrzymają skrypty zawierające przykładowe posiłki i podstawowe informacje o żywieniu maluchów.

Warsztaty psychologiczne, które rozpoczną się o 15.30 poprowadzi trenerka Porozumienia bez Przemocy Zofia Aleksandra Żuczkowska. Tematem rozmów będą przemoc słowna i emocjonalna oraz rola empatii w relacjach z dzieckiem i wzajemny szacunek.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram na: http://www.tropyprzyrody.pl./index.php/dni-ziemi/109-warsztaty-zywieniowe-i-psychologiczne

 

Autor:

Serwis dla rodziców, wydarzenia, wywiady, recenzje

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij