Targi przedszkolaka we Wrocławiu

Dodano: 03 grudnia 2011r.

Ju dzisiaj 3-4 grudnia, czyli w przedmikołajkowy weekend Targi Przedszkolaka pojawią się we Wrocławiu. Organizatorzy zapraszają Wrocławian do wspólnej, rodzinnej zabawy do hali IASE, przy ul. Wystawowej 1.

Mamy nadzieję, że będą się z nami bawić równie dobrze jak podczas dwóch poprzednich imprez. Przed nami 2 dni rewelacyjnej zabawy w fantastycznej Krainie Atrakcji. Nie zabraknie akcentów świątecznych, a więc szykujcie się do iście mikołajkowej zabawy. – dodają organizatorzy

Kiedy?
3-4 grudnia 2011, Hala IASE, ul. Wystawowa 1
godziny otwarcia: 10.00-17.00
ceny biletów: rodzinny*: 25 zł, rodzinny z ulotką: 20 zł, pojedynczy: 15 zł
*2 osoby dorosłe i dzieci

Targi Przedszkolaka to szeroka oferta Wystawców, Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą – to również okazja do zrobienia mikołajkowo-światecznych zakupów. Z pomocą Wystawców z pewnością znajdziecie inspirację i wiele pomysłów na świąteczne prezenty.
Organizotorzy dla najmłodszych Gości przygotowali  Krainę Atrakcji, w której znajdą:

  • Smerfowa Kraina ze SMERFOWĄ ZAŁOGĄ: dmuchańce, „śnieżynkowa” Strefa Malucha, Zabawowo-klaunowo z balonikami, bańkami mydlanymi, gigant grami i puzzlami i innymi zabawami, Mikołajkowe życzenia – spotkania i mikołajowe foto, Spotkanie z Muzyką – perkusja i inne „żywe” instrumenty, Kącik plastyczny – Mały Artysta.
  • SOCATOTS Piłkarskie Maluszki – zajęcia z piłką dla małych piłkarzy.
  • Rewelacyjna zabawa z BABYDAY.
  • Przygoda na KOKOSWEJ WYSPIE – Będziemy przemierzać niebezpieczną dżunglę w poszukiwaniu kwiatu o niezwykłej mocy. Kwiat ten znajdzie Pirat, który pokona wszystkie przeszkody i rozszyfruje tajemnicza wiadomość. Wyprawa jest długa i ryzykowna ale bez obaw – są z nami zaprzyjaźnione zwierzęta, które dobrze wiedzą jak przetrwać w dżungli.
  • Sztuczki magiczki z KLAUN POLSKA.
  • STREFA GIER WIDEO BUDDA BAG Play – rodzinne rozgrywki.
  • Spotkanie z Mikołajem i Molem książkowym na stoisku WROCŁAWSKIEGO DZIECIAKA.
  • Pokazy taneczne w strojach tematycznych, etiudy teatralne z wykorzystaniem barwnych rekwizytów w wykonaniu MAŁYCH ARTYSTÓW,
  • Pełne uśmiechu multimedialne warsztaty z Akademią Umysłu dla przedszkolaków. Poprzez kreatywną i ciekawą zabawę dzieci będą mogły rozwinąć umiejętność myślenia, zapamiętywania i koncentracji,
  • 3.12. o godzinie 14.00 – Pokaz mody TOP MAMA z udziałem wrocławskich mam i ich maluchów, organizowany przez Klub Mamuśki.

3.12. o godzinie 16.00 gościnny występ aktorów Wrocławskiego Teatru Lalek.

Czekać na Was będą Kolędnicy i Pastorałki z muzyką na żywo. Obecność Aktorów będzie promocją najnowszego spektaklu Wrocławskiego Teatru Lalek, którego premierę zaplanowano na 9.12. – „Pastorałki” L. Schillera.

CIEKAWA OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH

Targi Przedszkolaka to przede wszystkim miejsce doskonałej rodzinnej zabawy, ale również okazja do spotkań z kilkudziesięcioma Wystawcami, którzy swoją ofertą umilają życie i ubarwiają świat najmłodszych i ich rodziców. Będzie to zatem szansa na poznanie oferty producentów gier i zabawek, materiałów szkolnych, wydawców książek dla dzieci, sprawdzenia najnowszej rodzinnej oferty sal zabaw, usług finansowych. Oczywiście nie zabraknie przedstawicieli przedszkoli, którzy chętnie zaprezentują swoją placówkę i metody nauczania, odpowiedzą rodzicom na wszystkie nurtujące ich pytania.

Zapraszamy zatem drodzy rodzice Was i Wasze pociechy – przed nami naprawdę ciekawy weekend. Sprawcie dzieciom i sobie wyjątkową frajdę, bawiąc się z nimi, patrząc jak poznają świat i jak bardzo są go ciekawe.

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJCIE RODZINNY WEEKEND Z ZABAWĄ I EDUKACJĄ W MIKOŁAJKOWYM KLIMACIE!

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Targach określa Regulamin Targów:
REGULAMIN TARGÓW PRZEDSZKOLAKA – Wrocław

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij