The Little Big Club w Warszawie i Gdyni

Dodano: 02 listopada 2011r.

Tagi: , ,

Muzyczna przygoda z bajkowymi przyjaciółmi naszych dzieci dla całej rodziny!

Bohaterowie ulubionych przez nasze dzieci bajek, dobrze znanych z Mini Mini TV, już wkrótce pojawią się w Polsce. Przywiozą ze sobą muzykę, zabawę i mnóstwo radości dla całej rodziny! The Little Big Club – Ulubieńcy Dzieci to wspaniały muzyczny spektakl dla najmłodszej widowni, który odniósł ogromny sukces w Wielkiej Brytanii oraz poza jej granicami. Teraz polska publiczność po raz pierwszy będzie miała wyjątkową okazję obejrzeć go tylko 12 i 13 listopada w Warszawie oraz 19 i 20 listopada w Gdyni. Specjalnie na tę okazję przygotowano polską wersję językową.

The Little Big Club to 90-minutowy interaktywny spektakl muzyczny dla całej rodziny i niepowtarzalna okazja, aby spotkać się na żywo z ulubionymi postaciami z bajek. Oczywiście, nasi najmłodsi, na pewno, nie poprzestaną na zwykłym spotkaniu. Będą ze swoimi bajkowymi przyjaciółmi tańczyć i śpiewać! Czasami będą też im pomagać w bardzo ważnych sprawach. Możemy być pewni nieprzerwanej zabawy. Dla naszych dzieci, ale również dla nas samych będą to wspólne wakacje bez wyjeżdżania z miasta!

Nasze dzieci odwiedzi między innymi Bob Budowniczy… Bob jest obecnie jednym z najbardziej popularnych bohaterów znanych dzieciom z książek i telewizji. Jego pozytywne motta są powszechnie znane wśród dzieci jak i rodziców. Bob Budowniczy pokazuje dzieciom wartość pracy zespołowej i pozytywnego myślenia.  Oprócz Boba Budowniczego na scenie na pewno pojawią się także: pełna wdzięku Roztańczona Angelina, pomysłowy Strażak Sam, parowóz Tomek i jego przyjaciele, uwielbiający zabawę pingwinek Pingu oraz niezwykle przyjazny tyranozaurus rex – Barney, który ku uciesze wszystkich zebranych zaśpiewa „Kocham Cię“. Towarzyszyć im będą członkowie zespołu muzycznego The Little Big Club. Wszyscy razem przeniosą nas do świata bajek i dobrze znanych dzieciom piosenek.  Okazji do śpiewania będzie, naprawdę, sporo!

Piękna, zaskakująca choreografia i pobudzająca wyobraźnię scenografia sprawią, że wspomnienia z czarującego spektaklu na długo pozostaną w pamięci naszych dzieci i nas samych. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi  produkcji rodzice i opiekunowie będą się bawić równie dobrze jak ich pociechy.

Jeśli szukacie, Państwo, okazji, aby wspólnie z dziećmi rozjaśnić listopadowe popołudnie, „Little Big Club – Ulubieńcy Dzieci” jest idealnym pomysłem!

The Little Big Club to najbardziej wyczekiwane przez dzieci wydarzenie tego roku. Obejrzą je widzowie w ponad 70 krajach na niemal wszystkich kontynentach.

Spektakle będzie można obejrzeć 12 i 13 listopada w Warszawie oraz 19 i 20 listopada w Gdyni.

The Little Big Club – Ulubieńcy Dzieci w Polsce :

Warszawa, Torwar
12 listopada, godz. 14.30 i 18.00

13 listopada, godz  11.00 i 14.30
13.listopada , godz. 18.00 bilety wyprzedane!
Bilety w cenie: 150, 120, 90, 70, 50 zł

Gdynia, HSW Gdynia
19 listopada, godz. 14.30 i 18.00
20 listopada, godz. 11.00 i 14.30
20.listopada, godz. 18.00 bilety wyprzedane!
Bilety w cenie: 135, 115, 65, 45 zł

UWAGA! Organizator daje możliwość zwrotu biletu w przypadku choroby dziecka

Wychodząc naprzeciw obawom rodziców małych dzieci, organizator spektaklu „The Little Big Club- Ulubieńcy Dzieci” wprowadził możliwość zwrotu biletów w przypadku choroby dziecka. Umożliwia to rodzicom zakup biletu z wyprzedzeniem bez obaw o straty finansowe.

„Nasza impreza odbywa się w listopadzie, kiedy dzieci i dorośli szczególnie często chorują – mówi Agnieszka Kloryga, dyrektor Agencji Artystycznej Paradam, organizatora koncertu. Sama jestem mamą i wiem, że trudno przewidzieć, czy i kiedy przedszkolak zachoruje. Imprez dla dzieci jest w Polsce bardzo mało i szkoda rezygnować z możliwości zobaczenia ciekawego spektaklu ze śpiewającymi idolami przedszkolaków.  Dlatego jako jedyni w Polsce dajemy rodzicom możliwość zwrotu biletów w momencie okazania zaświadczenia lekarskiego.

W przypadku okazania w miejscu zakupu biletów zaświadczenia lekarskiego o chorobie dziecka na co najmniej dwa dni przed przedstawieniem zwrócone zostanie 90% ceny biletów.

Szczegółowe informacje na:

http://www.paradam.pl/family/

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij