Polskie Radio Szczecin oraz Teatr Lalek „Pleciuga” ogłaszają konkurs na logo audycji „Dziecko też człowiek”.

Polskie Radio Szczecin oraz Teatr Lalek „Pleciuga” ogłaszają konkurs na logo audycji „Dziecko też człowiek”.

„Dziecko też człowiek” to program dla rodziców. Można w nim znaleźć zarówno porady psychologów dziecięcych jak i informacje na temat literatury i sztuki dla najmłodszych.

Program na antenie  Polskiego Radia Szczecin emitowany jest raz na dwa tygodnie, w czwartek o godzinie 19:05.

Do kogo skierowany jest konkurs:  Konkurs skierowany jest do dzieci, które nie przekroczyły 10 roku życia.

Zadanie konkursowe: Z czym kojarzy Wam się hasło „Dziecko też człowiek”? Narysujcie Wasze wyobrażenia o Was samych, o Waszych zainteresowaniach, o koleżankach i kolegach.

Organizatorzy czekają na prace  do 27 listopada. Podpisane imieniem i nazwiskiem rysunki należy dostarczyć do „Pleciugi” – można zostawić je w kasie teatru lub przysłać pocztą na adres: Teatr Lalek „Pleciuga”, pl. Teatralny 1, 71-405 Szczecin z dopiskiem „Konkurs na logo audycji”.

Spośród wszystkich nadesłanych rysunków specjalnie powołane jury,  w którym zasiądą przedstawiciele Polskiego Radia Szczecin i Teatru Lalek „Pleciuga” wybierze jeden, który stanie się znakiem rozpoznawczym audycji przygotowanej specjalnie dla Was i Waszych rodziców.

Ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia w samo południe podczas warsztatów świątecznych odbywających się w „Pleciudze”, a wszystkie nadesłane prace zostaną wyeksponowane w holu teatralnym.

Autor wybranej przez jury pracy otrzyma zaproszenie na spektakl do „Pleciugi” oraz będzie mógł zwiedzić siedzibę Polskiego Radia Szczecin.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij