„Nie ma jak miodzio” – Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakl

Dodano: 04 listopada 2011r.

Tagi: , ,

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego „Nie ma jak miodzio”.

Kolorowe kostiumy i bajkowa scenografia urzekną każde dziecko. Dowcipne dialogi rozbawią każdego dorosłego. Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od lat 3.

Scenariusz i reżyseria: Bartłomiej Kamiński
Muzyka: Arkadiusz Białas
Kostiumy i scenografia: Elżbieta i Bogusław Słaboszewscy
Występują: Gabriela Chrobot, Magdalena Majewska, Małgorzata Majewska, Tomasz Poźniak, Sonia Salwirak, Jakub Samogranicki, Monika Skomra

Spektakl trwa 35 minut

Bilety w cenie 15 zł – rezerwacja: telefoniczna 608 432 224 lub mailowa rezerwacja@wctd.wroclaw.pl

Pokazy: 6.11.2011; 4.12.2011; 15.01.2012; 12.02.2012; 18.03.2012; 15.04.2012; 13.05.2012; 3.06.2012 godz. 17:00 oraz 1.06.2012 godz. 10:00 (pokaz dla szkół)

_____

Repertuarowy Teatr Dziecięcy:
Spektakl „Nie ma jak miodzio” jest 11 premierą Repertuarowego Teatru Dziecięcego, który działa w ramach Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka od 2005 roku, kiedy to swoja premierą miał spektakl „Sen nocy letniej”.

Głównym celem działalności takiego teatru, w którym najmłodsi grają regularnie spektakle dla swoich rówieśników, jest wspieranie rozwoju artystycznego dzieci uzdolnionych aktorsko, muzycznie i tanecznie oraz przygotowanie ich do pracy na scenie. Realizowane spektakle mają charakter profesjonalnych produkcji, wszystkie przedstawienia wzbogacone są o scenografię i kostiumy, a premierę poprzedzają intensywne próby. Ostatecznie jednak o wyjątkowości tego miejsca decyduje pasja i dziecięca wrażliwość, którymi młodzi aktorzy dzielą się z publicznością Repertuarowego Teatr u Dziecięcego.

Reżyser o spektaklu:
Spektakl adresowany jest do dzieci od lat 3 do 104. Oprócz dzieci zasiadających na widowni obecne będą w teatrze dwa misie poszukujące miodu. Bajka ma dość dramatyczny przebieg, szczególnie, gdy przebiegać będą misie uciekające przed pszczołami. Dużo radości zapewnią dzieciom, rodzicom i sobie dwa ptaki prowadzące fiozoficzne dyskusje, po których można już tylko odlecieć. A kruk Ryszard i orzeł Stefan latają bardzo wysoko. Można przynieść im suchy chleb, ale nie wypada karmić ptaków w teatrze. Jeszcze zobaczyły by to głodne misie, i było by im smutno. W spektaklu biorą udział dzieci, młodzież i osoba dorosła.. Warto zobaczyć, chyba że ktoś bardzo nie chce.

dofinansowano ze środków Gminy Wrocław

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij