DH Renoma z Wrocławia zaprasza na czekoladowe spotkanie z bohaterami filmowymi

Dodano: 25 listopada 2011r.

DH Renoma z Wrocławia zaprasza na czekoladowe spotkanie z bohaterami filmowymi już 27 listopada

Program

godz. 11.00 – 12.00 Reksio i Miś Uszatek w Renomie czyli wędrówka w świat bajek animowanych 

Kto z nas nie kocha tych postaci! Sprawdzimy, w jakie podróże wyruszają Bolek i Lolek, zwiedzimy wnętrze budy Reksia, pójdziemy do przedszkola razem z Misiem Uszatkiem i odwiedzimy Ciocię Chrum Chrum. Posłuchamy piosenek z naszych ulubionych kreskówek i zrobimy własnego Bolka i Lolka. Dla wszystkich czekolada na patyku!

godz. 12.00 – 13.00 Czekoladowe spotkanie ze Shrekiem 

Czy lubicie zabawnego Ogra i jego przyjaciół? Spotkamy się też z Robin Hoodem i Osłem, wykonamy własnego Ciastka i odbijemy Królewnę Fionę z rąk Lorda Farquaada.  Sprawdzimy, czy Smoczyca jest bardzo groźna i rozwikłamy baśniowe zagadki. Dla najlepszych znawców baśni nagrody! Na zakończenie spróbujemy wykonać dom Shreka i Fiony, będziemy się też raczyć czekoladowymi truflami!

godz. 13.00 – 14.00 Kolorowy sen Krecika 

Krecik to ukochany bohater kreskówek kolejnych pokoleń dzieci! Każdy pamięta, jak Krecik szył spodenki, robił zapasy na zimę, walczył z bezdusznymi budowniczymi miasta czy jeździł małym autkiem po ruchliwych ulicach… Zapraszamy na spotkanie z Krecikiem i jego przyjaciółmi: sprawdzimy, kto wie najwięcej o Kreciku, spróbujemy zaprojektować krecikowe spodenki i namalować kolorowy sen Krecika. Dla wszystkich miłośników Krecika ciasto z czekoladą!

 

 

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Leszek Peszek i jego najlepszy przyjaciel

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij