Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci we Wrocławiu- „Learn by play”

Dodano: 18 listopada 2011r.

Tagi: ,

DH Renoma przy współpracy z międzynarodową organizacją AIESEC oraganizuje bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci we Wrocławiu. Celem „Learn by play” jest umożliwienie bezpłatnej nauki języków obcych dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Nauka języków obcych prowadzona przez zagranicznych studentów, poznawanie kultury i zwyczajów krajów z całego świata oraz świetna zabawa – to wszystko czeka na najmłodszych wrocławian w Domu Handlowym Renoma.

Podczas zajęć dzieci będą miały okazję nie tylko nauki, ale również zabawy poprzez którą poznawać będą zwyczaje i kulturę danego kraju. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez obcokrajowców, którzy w Polsce odbywają praktyki studenckie. Kontakt z osobami pochodzącymi z różnych krajów świata, to również doskonała lekcja tolerancji i otwartości na drugiego człowieka. – doają organizatorzy

Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę w godz.:11:00-14:00 na poziomie +2 galerii handlowej. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

Pierwsze zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego odbyły się w sobotę 5 listopada ’11.

Podczas kolejnych zajęć będzie możliwość nauki języków: japońskiego, ukraińskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz arabskiego.

Czym jest AISEC?

AIESEC – to organizacja obecna w 107 krajach świata, licząca 50 000 członków, jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Główna działalność opiera się na umożliwieniu młodym ludziom rozwoju 5 kompetencji: przedsiębiorczości, odpowiedzialności społecznej, inteligencji emocjonalnej, umiejętności pracy w globalnym środowisku oraz aktywnego uczenia się.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij