Szafobranko,czyli wielka wymianka dla małych i dużych już 22 października w Krakowie

Dodano: 13 października 2011r.

Tagi: ,

Nurkowanie w kulkach, skakanie w dużym, dmuchanym zamku, zjeżdżanie na zjeżdżalni – który maluch tego nie lubi? Na SZAFOBRANKU każde dziecko będzie mogło skorzystać z tych i innych atrakcji. Rodzice z Krakowa i okolic, którzy wybierają się 22 października na wielką wymianę ubranek i akcesoriów dziecięcych, powinni o tym pamiętać i zabrać ze sobą swoje pociechy.

Odliczamy: trzy, dwa, jeden…
SZAFOBRANKO – baby swap magazynu „Miasto Kobiet” i Krakowskiego Biura Festiwalowego zbliża się wielkimi krokami. W nowoczesnym, przeszklonym pawilonie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT, Kraków ul. Powiśle11 – pod Wawelem) spotykamy się już 22 października 2011 roku (sobota) o godzinie 10.00.

Rodzice nadal mogą zapisywać się na SZAFOBRANKO. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie „Miasta Kobiet”: www.miastokobiet.pl/szafobranko/. Tymczasem organizatorzy dokładają wszelkich starań, żeby mali i duzi uczestnicy swapu w czasie jego trwania oprócz wymiany ubranek i akcesoriów dziecięcych mieli zapewnione dodatkowe atrakcje.

Baw się razem z nami
Rodzice, którzy wybierają się na SZAFOBRANKO mogą zabrać ze sobą swoje dzieci. Dla maluchów przygotowany będzie, wbrew nazwie, naprawdę duży kącik zabaw, gdzie będą mogły do woli skakać na dmuchanym zamku, zjeżdżać na zjeżdżalni i kąpać się w basenie pełnym kolorowych kulek. Dodatkowo czas milusińskim umilać będzie animator z Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino, który między innymi przyozdobi twarze dzieci różnymi malunkami.
W trakcie imprezy zostaną przeprowadzone konkursy, w których do wygrania będą zaproszenia do Teatru Groteska oraz gry planszowe Granna.

Uczyć bawiąc
Ponieważ SZAFOBRANKO to przede wszystkim impreza poświęcona wymianie, organizatorzy zachęcają, aby maluchy przed przyjściem na swap także wybrały kilka zabawek, którymi na miejscu zechcą się zamieniać z innymi dziećmi.
SZAFOBRANKO połączone będzie z akcją charytatywną na rzecz krakowskiego Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy. Podczas swapu zbierane będą dla palcówki produkty najpilniejszej potrzeby. To też jest to doskonały moment, aby najmłodsi Uczestnicy wymianki nauczyli się dzielić z innymi i przekazali coś w prezencie swoim rówieśnikom.

Źródło: Informacja prasowa

 

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij