Jakimi zabawkami bawią się Twoje dzieci?

Dodano: 06 października 2011r.

Tagi: , ,

Na początku października ruszyła kampania społeczna „Baw się z dzieckiem, testuj zabawki”, zorganizowana przez serwis zabawkowicz.pl, dzięki której rodzice mogą przetestować zabawki, a następnie muszą napisać o nich recenzję. Serwis wysyła zabawki do testowania zarejestrowanym użytkownikom, a następnie zaprasza ich na specjalnie organizowany pokaz „Wielkie testowanie”. Pierwsze spotkanie odbyło się już 2 października w klubie FikuMikuCafe, gdzie rodzice razem z dziećmi – wzięli udział w akcji wypróbowania otrzymanych zabawek.
Jak się okazuje wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka, która jednocześnie będzie kreatywna i zmobilizuje do zabawy rodziców – to nie lada wyzwanie. Dużo rodziców korzysta z podpowiedzi i propozycji powstałych w ostatnim czasie i bardzo popularnych sklepów, w których można kupić tak zwane mądre i bezpieczne zabawki. Coraz większe zainteresowanie wśród rodziców wzbudzają produkty proekologiczne, edukacyjne, kreatywne, a przede wszystkim, co chyba cieszy najbardziej, bezpieczne i dostosowane do odpowiedniego wieku dziecka. Sporą popularnością cieszą się także zabawki, które zostały własnoręcznie wykonane przez dzieci.
Twórcza zabawa z dzieckiem i to zarówno przy pomocy gotowych zabawek, jak i podczas tworzenia własnych propozycji, pomaga rozwijać wyobraźnię malucha, pobudza kreatywne i samodzielne  myślenie. A Wy drodzy rodzice – jakie zabawki kupujecie swoim maluchom?

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij