Rusza największa cyrkowa impreza w Polsce

Dodano: 21 września 2011r.

23 września w Warszawie rozpoczyna się XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – największe w naszym kraju wydarzenie cyrkowe. Festiwal to wspaniałe widowisko dla całej rodziny: zaskakująca scenografia, bogata oprawa muzyczna, uwodząca gra świateł, znakomita konferansjerka i występy na najwyższym światowym poziomie. Cyrk Zalewski dba o najmniejsze szczegóły organizacyjne i techniczne, zapewnia wiele niespodzianek, dzięki czemu spełnia oczekiwania widzów, niezależnie od ich wieku.

W czasie XII Festiwalu warszawska publiczność zobaczy ponad 30 artystów reprezentujących 8 krajów, w tym Kenię, której przedstawiciele –  słynna na całym świecie grupa akrobatów – zaprezentują w Polsce swój najnowszy program.

Wielu spośród występujących artystów będzie w Polsce pierwszy raz.

W ramach Festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć zapierającą dech w piersiach gimnastykę na szarfach, na huśtawkach i (po raz pierwszy) na pontonach, komika z Włoch,  wyższą szkołę jazdy na koniu i wiele innych „numerów“ w wykonaniu najlepszych artystów świata.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników zwierząt, wystąpią m. in.: konie palomino, słonie, lwy, wielbłądy, małpy, węże, papugi.

W ramach Festiwalu przewidziano konkursy z nagrodami dla widzów, którzy wezmą udział w głosowaniu na najlepszego artystę.

Szansę na nagrodę ma także najmłodszy jubilat, którego urodziny przypadają w dniu przedstawienia, na którym jest obecny.

 


O organizatorze:

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz  (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej – artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Association.Czas trwania: 23 września – 23 października 2011 r. (weekendy)

Liczba przedstawień: 24

Liczba miejsc pod namiotem: 1800

Średnia liczba widzów na jednym przedstawieniu: 1450

Przewidziana liczba widzów festiwalu: 35 000

 

Dla naszych czytelników mamy konkurs w którym wygrania:
1. Jedno zaproszenie rodzinne (sobota 8 października godz. 18.00)
2. Jedno podwójne zaproszenie (sobota 8 października godz. 18.00)
2. Dwa podwójne zaproszenia (sobota 8 października godz. 18.00)

Jak wygrać zapraszamy do naszej gry konkursowej na facebook z Clownem Stanisławem!

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij