Piłkarskie debiuty – nabór 20 i 21 września

Dodano: 19 września 2011r.

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w wielu krajach. Jeśli Twoje dziecko również przejawia zainteresowanie tym sportem, koniecznie przyjdźcie na testy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, które odbędą się w dniach 20 i 21 września.

 

Akademia Piłkarska Legii Warszawa powstała w kwietniu 2000 roku. Pomysł jej założenia zrodził się z inicjatywy piłkarzy trenujących wtedy w klubie Legii. Celem Akademii jest szkolenie młodzieży na najwyższym poziomie i wychowanie przyszłych zawodników klubu dla potrzeb I i II drużyny. Trening w Akademii Legii to radość, zabawa i satysfakcja osiągana ciężką pracą na treningach. To także wpajanie tolerancji, wyrozumiałości i szacunku do przeciwnika.

Jednym ze sponsorów Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa jest firma HARIBO, właściciel marki MAOAM, która od wielu lat angażuje się w kampanie upowszechniające wśród dzieci i młodzieży aktywny styl życia i uprawianie sportu. Trenując ze wsparciem sponsorów, takich jak MAOAM, młodzi piłkarze uczą się, jak tworzyć zespół i jednocześnie świetnie się bawią, uprawiając ulubiony sport. Marka MAOAM sponsoruje drużynę z rocznika 2000, a jej logo widnieje na specjalnych koszulkach meczowych. Zespół stanowi 18 chłopców wyselekcjonowanych podczas naborów oraz tych, którzy wypatrzeni przez trenerów Akademii przyszli z innych klubów, wyrażając chęć reprezentowania barw Legii.

Drużyna sponsorowana przez markę MAOAM brała udział w wielu turniejach w Polsce i za granicą, odnosząc wiele sukcesów, m.in. w tym roku zdobyła puchar Mistrza Warszawy.

Wrześniowy nabór do drużyn Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa odbędzie się na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3. Testy piłkarskie obejmą chłopców z roczników 1999 – 2004, zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie  www.legia.com. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą obuwia piłkarskiego i sportowego stroju. Powodzenia!

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij