22 października odbędzie się Szafobranko w Krakowie

Dodano: 27 września 2011r.

Tagi: ,

Jesteś rodzicem? Szafa Twojego dziecka pęka w szwach? W dodatku jej półki zapełniają prawie same niepotrzebne rzeczy? Jeśli Twoje odpowiedzi są trzy razy na TAK to znaczy, że musisz przyjść na SZAFOBRANKO z Miastem Kobiet i Krakowskim Biurem Festiwalowym!

Co, gdzie, kiedy?

Małe dzieci bardzo szybko wyrastają z ubrań. Niektóre ciuszki zdążymy na nie założyć raptem kilka razy, dlatego rzeczy po nich są praktycznie niezniszczone. SZAFOBRANKO czyli bezgotówkowa wymiana ubranek i akcesoriów dziecięcych jest doskonałym sposobem na to, aby pozbyć się rzeczy zalegających w szafie i jednocześnie w zamian zapełnić półki czymś nowym, w odpowiednim rozmiarze i dobrym stanie. Poza tym swap ma dodatkowe atuty – pozwala zadbać o ekologię i jednocześnie zrobić oszczędności w domowym budżecie.

SZAFOBRANKO odbędzie się w sobotę 22 października 2011 roku o godzinie 10.00 w Krakowie, w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT) ul. Powiśle 11. Organizatorami wydarzenia są krakowsko-warszawski magazyn „Miasto Kobiet” i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

 

Warto przyjść, bo…

SZAFOBRANKO to też okazja do tego, aby zrobić coś dobrego dla innych, ponieważ wymianka połączona będzie z akcją charytatywną na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. Ponadto impreza przygotowana będzie tak, aby najmłodsi Uczestnicy nie nudzili się i pozwolili swoim rodzicom spokojnie przeprowadzić wymianę. Na miejscu organizatorzy zorganizują plac zabaw i zapewnią opiekę nad dziećmi na czas swapu. Na Uczestników będą czekać także dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, w których wygrać można m.in. bilety do Teatru Groteska. Swap zorganizowany będzie w samym sercu Krakowa, pod Wawelem. CORT mieści się na Bulwarach Wiślanych a więc na wymiankę można przyjść ze swoim dzieckiem bezpośrednio z poranno-jesiennego spaceru. Pora też będzie dogodna. Organizatorzy pamiętają, że milusińscy mają popołudniowe drzemki, a wieczory w październiku mogą być nieprzyjemne dlatego Szafobranko rozpocznie się już o godzinie 10.00. Wymieniać się będzie można do godziny 14.00.

Kwestie organizacyjne

Organizatorzy SZAFOBRANKA to: krakowsko-warszawski magazyn „Miasto Kobiet”, który jest pomysłodawcą innego, podobnego wydarzenia – „Szafobrania” (pierwszego cyklicznego swapu dla kobiet w Krakowie) oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe będące wiodącą polską instytucją, która realizuje najważniejsze wydarzenia kulturalne w skali kraju i Europy (m.in. festiwale: Misteria Paschalia i Sacrum Profanum).

Wejściówką na swap będzie oddanie kilku ubranek i produktów na cele charytatywne. Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zapisać! Sposób, w jaki można to zrobić, a także szczegółowe informacje i dokładne zasady SZAFOBRANKA dostępne są na stronie „Miasta Kobiet” http://www.miastokobiet.pl/szafobranko.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

FASHION DEMOCRACY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij