Wielka Parada Smerfów już jutro 14 sierpnia (niedziela) w Trójmieście

Dodano: 13 sierpnia 2011r.

Tagi: ,

Wielka Parada Smerfów

W związku z premierą filmu „Smerfy” rozpoczyna się kolejny cykl letnich imprez filmowych. W tym roku cykl ten, odbywać się będzie przez trzy kolejne tygodnie, w siedmiu miastach Polski. Przybierze postać barwnej i widowiskowej parady pod hasłem „Smerfy w Polsce”.

Parada była już organizowana w innych miastach na świecie. Między innymi w Nowym Jorku, w Madrycie i w Chicago. Teraz czas na Warszawę, Kraków, Łódź, Katowice, Wrocław, Poznań i Trójmiasto.

Do Trójmiasta Parada Smerfów zawita  już jutro tj. w niedzielę 14 sierpnia.

Ze Smerfami można będzie się spotkać:

Gdańsk 11.00-13.30 Targ Węglowy w kierunku Motławy

Sopot 14.30-15.00 wypatrujcie nas na morzu w okolicach Molo

Gdynia 16.00-19.00 Bulwar Nadmorski – Skwer Kościuszki

Ideą parady jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin, tzn. zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie. Zabawa połączona będzie np. z nauką tańca Smerfów. W otoczeniu tych sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykle bajkowy, przyjazny świat Peyo.

Parada rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach smerfowej muzyki, przejdzie przez wyznaczone trasy. Paradę otwierać będzie ośmiu tancerzy, którzy będą aktywnie zachęcać do dołączenia do wydarzenia. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie Smerfów. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości. W ruch wprawi ją osobliwe, stylizowane na nowojorską taksówkę auto. Jest to bezpośrednie nawiązanie do filmu, którego akcja toczy się właśnie w tym mieście. Podczas trwania parady hostessy rozdawać będą upominki w postaci gazet filmowych. W wydawnictwie tym obdarowani znajdą ciekawe gry i zabawy przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla starszych uczestników. Ostatnim elementem parady, będą m.in. konkursy, zabawy oraz nauka tańca Smerfów. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.

Do Trójmiasta z Paradą zawitają również 3 balony helowe w postaci Papy Smerfa, Smerfetki i Smerfusia (długość 8 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5,8 m). Będą one szybować kilka metrów nad ziemią w miejscach Trójmiasta (wspomnianych powyżej). Zobaczyć je będzie można między innymi na morzu przy Molo w Sopocie. Wysokość na jaką będą się wznosić zależna będzie od możliwości pogodowych.

Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP, AIM. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

Można się spodzieważ, że parada, która zawita do wybranych miast Polski przyciągnie tłumy mieszkańców i turystów, którzy będą chcieli spędzić czas ze Smerfami na tym niecodziennym i ciekawym wydarzeniu ulicznym.

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij