Już dzisiaj premiera „Dzieciaków MiniMini”

Dodano: 25 września 2010r.

Tagi: , ,

Już dzisiaj  o godzinie 9:00 startuje nowy, autorski projekt stacji MiniMini „Dzieciaki MiniMini”. Program skierowany jest do najmłodszych widzów i ich opiekunów. Obecnie można obejrzeć zwiastun tego programu na stronie www.minimini.pl  oraz w serwisie Facebook na fan page’u stacji.

 O czym będzie program? Głównymi bohaterami programu „Dzieciaki MiniMini” będą Kacper i jego tata Paweł. W rolę taty wcielił się polski aktor i prezenter Daniel Wieleba.

Program został podzielony na trzy części. W pierwszej z nich Kacper i tata wspólnie będą przyrządzać łatwe i zdrowe potrawy.

W drugiej części naszych bohaterów odwiedzą goście, będzie to rodzina lub koledzy Kacpra. Dzieci będą wykonywać proste eksperymenty naukowe poznająć podstawowe prawa fizyki.

 Trzecia część programu jest poświęcona aktywności fizycznej. Kacper, jego tata oraz goście programu będą wspólnie ćwiczyć, tańczyć oraz śpiewać, zapraszając widzów przed telewizorami do wspólnej zabawy.

 

„Dzieciaki MiniMini” ma charakter edukacyjny. Zachęca widzów do zdrowego stylu życia,  aktywności fizycznej oraz  umysłowej.

MiniMini to pierwszy polski kanał telewizyjny, adresowany do widzów do siódmego roku życia. Istnieje od 2003 roku. Nadaje program od godziny 6.00 do 21.00.

Przecztaj również o akcji kanału MiniMini

Poinformujemy Cię o kolejnych treściach.

Poinformuj nas o ciekawym artykule! | +
JR

Patronaty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zamknij